a وبلاگ نمایندگی سمنان - جشن تولد دیده بان محترم خانم آنی
از اینکه از وبلاگ سمنان بازدید نموده اید، متشکریم... شما هم می توانید برای درمان قطعی اعتیاد و سیگار به کنگره ۶۰ نمایندگی سمنان مراجعه نمایید.آدرس : سمنان ،بلوار حکیم الهی (محلات) ،شماره تماس: 09361047633 علی عربی
جشن تولد دیده بان محترم خانم آنی
جمعه 10 آذر 1396 ساعت 08:17 | نوشته ‌شده به دست علی عربی | ( نظرات )
روز پنج شنبه مورخ 96/09/02 اعضای نمایندگی بهشهر تولد 20 سال رهایی دیده بان محترم سرکار خانم آنی را جشن گرفتند.
 
برای دیدن به ادامه مطالب مراجعه فرمایید..

خلاصه سخنان استاد:

واقعا برای من غیر قابل تصور بود من نمیدانستم . هفته قبل در جلسه اسیسانت ها جشن کوچکی برایم گرفته شد . بهر حال از محبت شما عزیزان سپاسگزارم  انشااله برای تک تک شما همیشه تولد باشد و از غول اعتیاد همگی رها شویم و یک خانواده ،شهر و کشور سالمی داشته باشیم .

تولد من تولد همه شماهاست . روزی که من خوشحال باشم آن روز، روز رهایی همه شماست و روزی که شما خوشحال باشید روز رهایی وتولد من است من 20 سال است از این اعتیاد رها شدم،  از همه شما متشکرم .

آرزوی خانم آنی عزیز:

آرزویی که برای همه شما دارم این است که همه سالم باشید و درمان شوید . اگر زیاد پولدار نیستید ناراحت نباشید و خوشحال باشید ،در یک خانه کوچک هم می توان خندید وشاد و خوشبخت بود . این آرزو را برای همه هموطنانم و کنگره دارم .


خلاصه سخنان استاد در این جلسه:

سلام دوستان آنی هستم مسافر، خیلی خوشحالم که امروز نزد شما هستم،دوستان مسافر وهمسفر.خیلی وقت بود که دلم میخواست بیایم ولی وقفه ایجاد می شد بلاخره امروز خداوند خواست که ما اینجا باشیم.چون تولد یکی از دوستان است و استادشان آقای اشگذری است من صحبیتی راجع به نقش سی دی ها انجام میدهم و ادامه جلسه را به آقای اشگذری می سپارم .

نقش سی دی ها در آموزش ما و پیشبرد کنگره خیلی مهم بود کماکان که من امروز اینجا هستم ، بیایم و شماها را نگاه کنم وحالتان را بپرسم بعدش هم بزارم بروم  هیچ سودی برای شماها ندارد . سی دی ها بیانی است بین ما و شما و دانشی که ما فراموش کرده بودیم یا دانشی که باید یاد بگیریم یا یاد گرفته بودیم و یادمان رفته است .

خیلی سخت است هر هفته یکی یا بعضا دو سی دی صحبت بشه و این سی دی ها تکثیر شود و اقصی نقاط ایران و شعبه های مختلف در ایران برود . شما توجه کنید اینها خوراک ماست ،اگر ما این خوراک را نداشته باشیم هیچکاری نمی توانیم انجام دهیم .هر جایی که شما می روید بعد از یک مدتی برایتان معمولی می شود ولی کنگره 60 همه چیز نو و تازه است ،همیشه تازگی دارد برای ما و اگر این سی دی ها نبود هیچکدام از ما جذب نمی شدیم . این سی دی ها قدرت جذب دارند هم برای مسافر هم برای همسفر .

این سی دی ها را ما گوش میکنیم ،نت برداری می کنیم ،یاد میگیریم ، در لژیونها جواب میدهیم ،سوال استادان و دوستان و حتی خودمان را در سی دی ها پاسخش را میبینیم .در نتیجه نقش بسیار مهمی دارند . آقای مهندس منابعی که این سی دی ها را از آن تهیه میکند همه اش از قران یا کلام اله مجید است ولی بسط دادن اینها و آماده کردن اینها برای ما که خیلی چیزها را همینطوری قبول نمیکنیم ولی حرف حق را و حرفی را که در پبشرفت بهبود بیماری به ما کمک میکند تا به سلامتی برسیم همه اش توسط آقای مهندس انجام میشود پس در نتیجه این سی دی ها یک خوراک مطلوب برای خانواده هایمان و خودمان و برای تربیت بچه هایمان و جامعه ای که در آن زندگی میکنیم است . فکر نکنم هیچ جا آموزشی و همچنین سی دی هایی پیدا شود. خیلی ها آمدند و رفتند و متوجه شدند که این سی دی ها بودند که باعث شده اولین قدم را بردارند و در کنگره ماندگار شوند.

ممکن است دفعه اول با یکبار گوش دادن متوجه نشوید ولی بارها و بارها گوش می کنید ،نت برداری می کنید از آنهایی که قبلا از مطالب آن استفاده کردند سوال می کنید و آماده می شوید برای یادگیری سی دی بعدی . خیلی مهم است که انسان از چیزهایی که برداشت خوب میگیرد  انها را عمل کند و در زندگی آنهارا بکار ببرد و موفق هم می شود .شما توجه کنید خانم هایی بودند که حتی یک ورق کتاب هم نمیخواندند ولی الان علاقه مند به خواندن کتاب شده اند. این نشان میدهد که خیلی اثر داشته ،هم برای مسافران هم همسفران. مسافران می بینند که همسفرانشان کارهایی را که قبلا با عجز و التماس انجام نمی دادند ولی الان به راحتی انجام میدهند ،در نتیجه این سی دی ها نقش مهم در کامل شدن افکار واندیشه ما دارد. پس از ان استفاده می کنیم ، می نویسیم ،یاداشت میکنیم ،تبادل افکار انجام میدهیم تا به آنچه که میخواهیم برسیم . از همه شما عزیزان میخواهم به این سی دی ها و خودتان بها بدهید ،یک کتاب میخرید قیمتش دو سه هزار تومان یا بیشتر ولی این سی دی ها از چند سال قبل 1500 تومان است مطالب بسیار مفیدی در این سی دی ها است که بدرد شما میخورد پیگیر این سی دی ها باشید و زندگی خود را متحول کنید ، بچه هایتان را خوب تربیت کنید و به همسرتان بهتر برسید و اگر در بیرون کار دارید ،مرد و زن فرقی ندارد مسئولیت پذیر باشید . بعضی استانها خیلی خوب عمل میکنند ولی خطه شمال خیلی دوست دارند مطالب را یاد بگیرند ، اصفهان و مشهد هم همینطور ،در عرض کوتاه مدت چیزهایی یاد گرفتند که به مغزم هم خطور نمی کند.

 از همه شما سپاسگزارم به خاطر خودتان ، چیزهایی یاد گرفتید که هرگز برایتان پیش نمی آمد یاد بگیرید و اینها را به کار ببرید تا هر روز زندگی تان متحول تر شود . مغزهای خوبی دارید گیرایی و علاقه مندی خوبی هم دارید . بچه هایی که رها می شوند برای گل رهایی می آیند من می بینم که با چه ذوق و شوقی این همه راه را می آیند و میروند تا به مقصد برسند . به همه شما تبریک میگویم که پشتیبان شعبه هستید و با علاقه مندی کار میکنید البته همه کارها را برای خودتان انجام می دهید . شما ببینید بچه هایی که به مدرسه می فرستید یک سری ها را باید باج بدهید تا به مدرسه بروند و الان همه ما مثل بچه های مدرسه هستیم ولی با ذوق وشوق بیشتر می آییم .انشااله که همه در این راستا موفق بشوید و تحصیلات خود را ادامه بدهید تا به مدارج بالاتر برسید ممنون که  حرفهای مرا گوش دادید

ادامه مراسم تولد به روایت تصویر undefined
با تشکر از حضور دیده بان محترم خانم آنی  ،خانم شانی و همراهان عزیزشان 

نکته،لازم به ذکر است که اسیستانت شعبه بهشهر سرکار خانم مریم از همسفران نمایندگی سمنان در این جشن حضور داشتند.

"تبریک اعضای وبلاگ نمایندگی سمنان  را پذیرا باشید" 

منبع ؛ نمایندگی : بهشهر

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب Share
مرتبط با: اخبار داخلی کنگره 60 ...،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر مصطفی (شعبه سلمان فارسی) شنبه 18 آذر 1396 09:28
با سلام و خدا قوت خدمت کلیه اعضای کنگره 60 و اسیستانت محترم شعبه بهشهر و عرض خدا قوت به عزیزان در قسمت سایت کنگره که واقعا زحمت می کشند.
مسافرعمار جمعه 10 آذر 1396 13:29
سلام خدمت عزیزان درشعبه بهشهر...عکس ها گویای زندگی و امید است...خسته نباشید خدمت اسیسنت محترم درشعبه بهشهر
علی عربی جمعه 10 آذر 1396 12:32
سلام و عرض تبریک‌ به‌ دیده‌بان محترم خانم آنی.
خداقوت به دوستان و همکاران در شعبه بهشهر برای انعکاس خبر.
خداقوت به خانم مریم اسیستانت شعبه بهشهر
مسافرحمیدبهشهر جمعه 10 آذر 1396 08:01
تشکرازاسیستانت شعبه بهشهروگروه سایت شعبه سمنان.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic