a وبلاگ نمایندگی سمنان - مصاحبه با ایجنت محترم شعبه سمنان ، آقای رضا
از اینکه از وبلاگ سمنان بازدید نموده اید، متشکریم... شما هم می توانید برای درمان قطعی اعتیاد و سیگار به کنگره ۶۰ نمایندگی سمنان مراجعه نمایید.آدرس : سمنان ،بلوار حکیم الهی (محلات) ،شماره تماس: 09361047633 علی عربی
مصاحبه با ایجنت محترم شعبه سمنان ، آقای رضا
سه شنبه 14 آذر 1396 ساعت 19:00 | نوشته ‌شده به دست علی عربی | ( دیدگاه شما )

مصاحبه و گفت گو صمیمانه با ایجنت محترم نمایندگی سمنان مسافر آقای رضا ربیعی

لطفا خودتان را به رسم کنگره معرفی نمایید:

سلام دوستان رضا هستم مسافر آنتی ایکس تریاک یازده ماه سفر کردم به راهنمایی جناب آقای علی اشکذری روش درمان دی اس تی داروی درمان  اپیوم رشته‌ی ورزشی  شنا مدت ۱۰سال و ۹ ماه آزاد و رها شدم سفر دوم سیگار راهنمای محترم آقای دارینی الآن هم دو سال رها شدم.

آیا قبل از ورود به کنگره اقدام به ترک نموده بودید؟ بله،چند بار به روش های مختلف

لطفاً در مورد آشنایی خودتان با کنگره 60 کمی توضیح دهید؟ آشنایی بنده با کنگره  توسط راهنمای خودم  آقای اشکذری بود و ایشان کنگره 60 را  به بنده معرفی کردند.

در طی حضورتان در کنگره ۶۰ چه جایگاه‌هایی را تجربه کردید ؟ بنده جایگاه رهجوی ٬ مرزبانی ٬ کمک راهنمایی و ایجنتی این‌ها را تجربه کردم.

ما می دانیم هر جایگاه خدمتی دارای لذت است ، اگر بخواهیم در این خدمت‌هایی که کردید بخواهیم یک خدمتی رو که لذت بیشتر از آن برده اید نام ببرید کدام است ؟ همه‌ی این جایگاه‌ها دارای لذت خاص خودش هست ولی کمک راهنمایی بیشترین لذت به من دست داده است.

در مورد ایجنت سختی‌ها و خوبی‌ها کمی برای ما توضیح دهید؟ هرکدام از مسئولیت‌ها هم سختی و هم راحتی دارد من سختی‌ها وقتی به نتیجه می‌رسد شیرین می‌شود و همه‌ی کارها و مسئولیت‌هایی که انجام دادم سعی کردم طبق قانون باشد و فرمان‌برداری باشد و تجربه‌ای که داشتم با این شرایط کار راحت‌تر بوده برای بنده

شما هفته‌ای سه بار از تهران به سمنان می‌آیید چه چیزی شمارا به اینجا می‌کشاند لطفاً برای ما توضیح دهید؟ چیزی به‌جز عشق و علاقه نمی‌تواند به اینجا به کشاند فقط عشق و علاقه است و عشق می‌تواند این کار رو با آدم انجام بده.

ازآنجایی‌که ایجنت یک جایگاه مدیریتی است خدمت در این جایگاه چه تأثیری در زندگی شما داشته است ؟ سعی کردم هم زندگی کنم و هم خدمت در کنگره را انجام بدهم وسعی کردم این دو موضوع در هم مخل یا تداخل ایجاد نشود و اتفاقاً زندگی کردم تا خدمت کنگره انجام بدهم و خدمت کردم که زندگی بکنم و هر دو  موضوع  به‌نوعی همدیگر را کامل کرده است.

ازآنجایی‌که شما عضو لژیون مالی هستید حضور شما در لژیون مالی چه بازخوردی در زندگی شما داشته است ؟ من معتقدم کسانی که بتوانند از مال خود بگذرد می‌توانند از خیلی چیزها بگذرند و گذشت به آدم‌ها آموزش و لذت می‌دهد و این کار هم در شعبه بازخورد خوبی داشته هم در زندگی شخصی بنده برکت مال من بیشتر شده است.

آیا حضور در لژیون مالی نیاز به فکر یا حس و حال خاصی دارد؟ فکر نمی‌خواهد این موضوع ٬ همه‌ی کسانی که عضو لژیون مالی هستند به‌نوعی تمرین کردند برای گذشتن از یک‌چیزهایی که امروز بتوانند از مالشان بگذرند وقتی‌که از مال خود بگذرند مسلماً تمرین می‌کنند از چیزهای دیگه ی هم بگذرند.

 رمز موفقیت شما در کنگره ۶۰چیست ؟ فرمان‌برداری.

چند تا کلمه بیان می‌کنم احساس خود را بفرمایید؟

 اعتیاد ؛ حقارت

مهندس دژاکام ؛ بزرگ‌ترین بابای دنیا

کتاب ۶۰ درجه ؛ نور

خدمت ؛ آموزش

رهایی ؛ لذت

کمک راهنمایی ؛ خدمت

آکادمی ؛ رسیدن به آرزوها

لژیون مالی ؛ پایه‌ی داشتن شعبه‌ی خوب

شرایط شعبه‌ی سمنان را چگونه ارزیابی می‌کنید و چه‌کارهایی برای بهبود اوضاع باید انجام گیرد؟

شعبه‌ی سمنان از سال‌های گذشته بهتر شده و رشد خوبی داشته ولی تا رسیدن به ایده عال و استاندارد هنوز فاصله‌ی زیادی داریم باید تلاش کنیم و همه‌ی کسانی که در شعبه سمنان خدمت می‌کنند باید بیشتر از این کار کنند و چون هنوز جای پیشرفت  داریم و آن چیزی که می‌تواند در هر حیث می‌تواند کمک کند داشتن راهنماهای خوب و دلسوز ٬و هرچقدر بتوانیم راهنما و مرزبان‌ها و همه‌ی کسانی که دارند خدمت می‌کنند در کنگره مطمعآ کلیت شعبه روزبه‌روز بهتر می‌شود.

شما به‌عنوان ایجنت سمنان چه توقعی از مسافران و همسفران دارید ؟ توقعی که دارم این است که امیدوارم قدر زحماتی که برای آن‌ها کشیده میشود بدانیم و باید بدانیم که برای این‌که اینجا باشیم خیلی زحمت‌کشیده شده خیلی‌ها از خیلی چیزهای خود گذشتن تا امروز من شما و دیگران اینجا باشیم آموزش بگیریم و خدمت کنیم و از خداوند می‌خواهم که قدر این نعمت و فرصت را بدانیم.

به‌عنوان سؤال آخر بفرمایید دور نمای کنگره ۶۰ را تا سال آینده بیان بفرمایید؟ دور نمای کلی کنگره را خیلی روشن می‌بینم کنگره مطمئناً در سال‌های آینده بیشتر و بیشتر شناخته و آشنا می‌شوند موفقیت‌های کنگره باعث این آشنایی می‌شود چون آنچه کنگره می‌گوید از جنس حقیقت و از جنس عشق و راستی و درستی و آن‌هایی که این مسیر را می‌روند آینده‌ی روشنی دارند.

خیلی ممنون از این‌که وقت خود را در اختیار من قراردادید اگر فکر می‌کنید سؤالی یا کلامی باید می‌پرسیدم بیان بفرمایید ؟ تشکر می‌کنم از همه‌ی دوستانی که در کنگره خدمت می‌کنند مخصوصاً دوستانی که در نمایندگی سمنان خدمت می‌کنند و از شما که در قسمت وبلاگ نمایندگی مسئول سایت هستید و خدمت می‌کنید چون وبلاگ قسمتی است که می‌تواند زحمات زیادی می‌تواند داشته باشد و مطمئناً  اثر زیادی هم در کنگره دارد و تشکر از وقتی‌که به بنده دادید و تشکر از خدمت‌هایی که در نمایندگی انجام می‌دهید.


تهیه و تنظیم مصاحبه ؛ مسافر علی عربی

عکاس ؛ مسافر عمار نجفی

نمایندگی سمنان

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب Share
مرتبط با: مصاحبه ...،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
علی حسنی چهارشنبه 15 آذر 1396 15:13
با تشکر از ایجنت محترم بابت زحمات فراوانشون ؛ خدا قوت
محمود سه شنبه 14 آذر 1396 04:44
سلام
به به چه گل پسری امیدوارم در راستای جاذبه در این شعبه هر چه بیشتر موفق باشید موضوعی که جناب مهندس همیشه به مسئولین شعب سفارش میکنند.
موفق و پیروز باشید
سعید3کرج سه شنبه 14 آذر 1396 04:41
باسلام وخدا قوت
درود و دوصدسپاس از زحمتکشان از ابتدا تا این زمان شعبه سمنان امیدوارم همیشه و در همه جا سربلند و سرافراز باشید.
شادباشید
مسعود دوشنبه 13 آذر 1396 21:36
خدا قوت به ایجنت محترم و تشکر از مدیر سایت سمنان بابت این مصاحبه
مسافرعمار ازسمنان دوشنبه 13 آذر 1396 18:08
سلام عرض ادب احترام خدمت همه ی اعضای کنگره شعبه سمنان و ارزوی موفقیت جناب اقای ربیعی...پاینده بتچاشید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic