a وبلاگ نمایندگی سمنان - برداشت از سی دی غذای ما ، دوای ما
از اینکه از وبلاگ سمنان بازدید نموده اید، متشکریم... شما هم می توانید برای درمان قطعی اعتیاد و سیگار به کنگره ۶۰ نمایندگی سمنان مراجعه نمایید.آدرس : سمنان ،بلوار حکیم الهی (محلات) ،شماره تماس: 09361047633 علی عربی
برداشت از سی دی غذای ما ، دوای ما
چهارشنبه 20 دی 1396 ساعت 03:27 | نوشته ‌شده به دست علی عربی | ( نظرات )
بنام قدرت مطلق الله..


در مورد صور پنهان هر چقدر که بگوییم تمامی ندارد ،مانند همان بیماری ظاهر و باطن است که ممکن است ظاهر انسان سالم و زیبا باشد ولی درون آن بیمار است،ما تمام تلاش خود را میکنیم که در مورد اعتیاد،این بیماری ناشناخته آن را همزمان  درمان کنیم ولی مشروط به اینکه وقت آن نگذشته باشد و تمام بدن را نگرفته باشد.
مطلبی که گذشتگان به آن اشاره زیادی میکردند (غذای ما دوای ماست و دوای ما غذای ماست) که میشود به آن اضافه کرد که عامل بیماری و بهبودی ما نیز غذای ماست.من میبینم که یک دختر یا آقایی که 25یا26 سالش است و حافظه ی خوبی هم نیز دارد،داره مولتی ویتامین میخوره،بهش گفتم واسه چی میخوری؟میگه برای بدنم خوبه ،بهش گفتم ویتامین بسیار خوب است ولی بایستی دکتر آن را تجویز نماید.بله انسانی که 70 یا 80 سالشه و نمیتونه غذا بخوره بهش ویتامین میدن ولی برای شما بده که بخواهید ویتامین ث را نخورید مثل لیمو ترش،فلفل دلمه ای،پرتغال و... و بروید قرص یا شربتش را بخورید.شما میتونید از راههای مختلف ویتامین ها را جذب کنید و در بعضی از بیماریها باید از دارو استفاده کنید و مهمتر اینکه در استفاده از دارو افراط نکنید که کار خوبی نیست.

بیماری های ما به سه قسمت تقسیم میشوند:
1-در اثر حادثه استخوان میشکند،وبا میگیریم و...،ویا حتی از انسانی به انسان دیگر منتقل میشود.
2-در اثر کمبود مواد غذایی بوجود می آید مثل کم خونی یا کمبود کلسیم.وقتی ما میگوییم که انسان از خاک بوجود آمده است پس هر آنچه موادی که در خاک است در بدن انسان هم است کلسیم ،پتاسیم،منیزیم و... ، پس تمام مواد غذایی برای ما حکم دوا را دارد.
3-در اثر کمبود موادی که خون بدن میسازد یکسری مسائل که طبیعت میسازد مثل نفت خام که به تنهایی قابل مصرف نیست در تمامی زمینه ها وارد پالایش میشود . در بدن ما هم همینطوره ، یکسری مواد اولیه وارد میشود و یکسری را خون بدن میسازد که در طبیعت وجود ندارد.بدن میاد دوپامین،اندروفین و... را میسازد و هر کدام را که بدن میسازد کابرد ویژه ی خود را دارد مثلا انکوفالین مال سیستم ضد درده یعنی درد ها رو تسکین میده.هر جایی که درد میگیره انکوفالین میاد و به اونجا تزریق میشه و درد خودش ساکت میشه.درد یه علائم بالینیه ،یک قسمت از بدن که خراب شد به وسیله ی درد خودشو نشان میدهد مثلا کلیه خراب بشه متوجه نمیشید و فقط توسط درد تشخیص میدهید.افسردگی مال کمبود سوتامین است بیشتر عامل بیماری 98% یا کمبود مواد بیرونی و یا کمبود مواد بیرونیه.همون هایی که از بیرون میخوریم و مواد درونی همونایی هستن که بدن تولید میکند مثل بعضی هورمون ها.حال اگر بخواهیم بدن سروتامیم ،اندروفین و ... را تولید کند یک کارخانه است که مواد اولیه میخواهد.


من با قرص ها مخالفت ندارم ، با زیاد بودن آنها مخالفم.ما میتونیم استفاده کنیم اما به مقدار توصیه شده و در اثر استفاده ی مکرر نقطه ی تحمل را بالا میبریم.بعضی از ما یک دونه عدس تریاک مصرف میکردن و روبه راه بودن و شخصی بیست گرم تریاک میخورد و نقطه ی تحملشو بالا برده بود.ما میتوانیم نقطه ی تحملمان را راجع به داروها ثابت نگه داریم.قرصهای اعصاب و روان شبیه به دکان هاست تو دکانها هم نوشته پس گرفته نمیشود ولی تعویض میشود و در اعصاب و روان هم دارو پس گرفته نمیشود ولی تعویض میشود.در مواد مخدر هم همینطور ، مواد را اول اندازه کن و بعد بکش، الآن در کنگره اول با سرنگ میکشیم بعد استفاده میکنیم.
مواد غذایی سوخت بدن ماست و نیاز ماست که برای هدایت این ماشین ازش استفاده میشود.مثل مثلث شامل سه قسمت :
 1- آّب از مسائل بسیار مهمی است که بدن انسان به آن نیاز دارد.دو سوم بدن ما از آب تشکیل شده است.چای ،قهوه،دمنوش جای آب را نمیگیرد و آب بدن را کم میکند و توجه داشته باشین که آب زیاد سرد نباشد چون معده گرمه و یک مرتبه آب سرد وارد شود دچار مشکل میشود. 
2- هوا : تنفس هواست هوای تهران آلودست حال ما با سیگار آن را آلوده تر میکنیم.میزان مرگ سیگار 17 برابر مواد مخدر است.
3- مواد غذایی: همان غذای ما دوای ماست و دوای ما غذای ماست را شامل میشود.

نتیجه تصویری برای سی دی غذای ما دوای ما

در مواد غذایی شامل سه قسمت اند :
1_میوه جات و سبزیجات که بسیار مهم است و انواع ویتامینها را دارد ممکن است که بگوییم گران است هر چه گران باشد از پول ویزیت و یک شب بیمارستان خصوصی گرانتر نیست.مواد غذایی اگر در فصل خود استفاده شود شفاست.میوه ها باید در فصل خود تازه استفاده شوند.
2_غلات و حبوبات را امروزه کمتر استفاده میکنیم در قدیم از آبگوشت،خوراک لوبیا،عدسی،آب دوغ خیار،خیار و گوجه و پنیر و هندونه بیشتر استفاده میشد که از دسته غذاهای مهم و حائز اهمیت اند و انواع ویتامینها را در خود جا داده اند. 
3_گوشت: از گوشت تازه استفاده کنید . گوشت شامل سه قسمت میشه، گوشت سفید مثل پرندگان ، گوشت قرمز، گوشت انواع ماهی ها.ماهی از گوشت سفید وگوسفند ارزان تر است.ما مدام یه سری غذاها از قبیل فست فود را میخوریم وعادت کرده ایم به این نوع غذا خوردن.از ماهی هم میشود استفاده کرد نه فقط ماهی سفید،هزار نوع ماهی داریم.

نتیجه تصویری برای سی دی غذای ما دوای ما

در مورد صور پنهان صحبتی نمودیم در کنگره چیزی که ما دقت میکنیم صور پنهان است ، دیدگاهی که در کنگره است یک دیدگاه الهی است زیرا دیدگاه الهی میگوید انسان بقا دارد و با مرگ از بین نمی رود و انسان دو قسمت صور پنهان و صور آشکار دارد و هر عملی که انجام دهد عکس العملش به خودش بر میگردد و کنگره به این دیدگاه معتقد است انسان اگر وارد صور پنهان شود همان جهان اکبر است.جهان هستی بسیار بسیار گسترده است.یکسری از بیماریها قابل مشاهده است ، ممکنه شخصی از نظر ظاهر سالم و مرتب باشد ولی در درون سرطان ، کم خونی و... داشته باشد.ما در کنگره یکسری از بیماریها را به روش دی اس تی به درمان رسانده ایم.همراه با درمان اعتیاد بسیاری از بیماریها از قبیل نازائی به درمان رسیده و باید توجه داشت برای درمان بعضی از بیماریها باید وقت آن نگذشته باشد و تمام بدن را نگرفته باشد و اگر تمام بدن را گرفته باشد درمان آن خیلی خیلی سخت میشود.همانطور که میدانید زندگی انسان در بیماریها نقش مهمی را دارد و اینکه به نحوی زمین آلوده شده باشد ما میتوانیم با تغذیه ی درست جلوی خیلی از بیماریها را بگیریم،اگر درون اتومبیل روغن نریزیم خراب میشود و برای جلوگیری از بیماریها باید تغذیه ی سالم را بدانیم و جسم را به عنوان یک ماشین نگاه کنیم،با انواع غذاها جلوی بیماریها را بگیریم و نکته ی مهم اینه که پیاده روی و ورزش را فراموش نکنیم.

((برگرفته از سی دی غذای ما دوای ماست از مهندس دژآکام))

جمع آوری : مسافر وحید صنایعی 

لژیون هفتم نمایندگی سمنان

تنظیم : مسافر علی عربی
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب Share
مرتبط با: سی دی های کنگره ...،می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر مهری اراک چهارشنبه 20 دی 1396 18:50
با سلام و خداقوت ، ممنون از خلاصه خوبتون
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات