a وبلاگ نمایندگی سمنان - کارگاه آموزشی عمومی + تولد آزاد مردی مسافر مسلم
از اینکه از وبلاگ سمنان بازدید نموده اید، متشکریم. با احترام علی عربی - شما هم می توانید برای درمان قطعی اعتیاد و سیگار به کنگره ۶۰ نمایندگی سمنان مراجعه نمایید.آدرس : سمنان ،بلوار حکیم الهی (محلات) ،شماره تماس: 09361047633 علی عربی
کارگاه آموزشی عمومی + تولد آزاد مردی مسافر مسلم
پنجشنبه 14 تیر 1397 ساعت 22:39 | نوشته ‌شده به دست علی عربی | ( نظرات )

جلسه اول از دورسی پنجم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60 نمایندگی سمنان روزهای پنج شنبه  با استادی مسافر آقای داوود و نگهبانی مسافر آقای حبیب و دبیری مسافر  آقای مهدی با دستور جلسه"تخریب های شیشه و درمان آن با متد DST"در تاریخ 97/04/14 رأس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.

در ادامه مراسم تولد پنجمین سال آزاد مردی؛ مسافر آقای مسلم را با شکوه فراوان در کنار هم جشن گرفتیم.
خلاصه سخنان استاد:

سودا گران مواد مخدر همیشه دنبال اسامی٬القاب و موضاعاتی خاص برای جلب توجه ٬معرفی کالای خود در بازار هستند.شیشه با اسامی مختلفی وارد جامعه شد(بطور مثال:آیس) تا بتواند بازار خود را بدست آورد.شمه ای از تاریخچه ی بوجود آمدن شیشه:بوجود آمدن شیشه به زمانی دور٬به جنگ جهانی باز میگردد.از شیشه بعنوان دارو برای سربازان جنگ استفاده میشد تا سربازان در شب بیشتر بیدار بمانند و بنوعی کمبود نیرو جبران شود.جناب مهندس در سالهای قبل در مورد شیوع مصرف شیشه هشدار داده بودند که:سونامی شیشه در راه است.

باید در نظر داشت که پایه و فرمول اصلی شیشه با  چیزی که امروزه با آن روبرو میباشیم متفاوت است.زمانی از تریاک بعنوان دارو استفاده میشد اما بمرور زمان به مواد مخدر تبدیل گردید.برخی چه بحق و چه از روی اشتباه٬برای ازبین بردن اعتیاد٬موادی را مانند هرویین٬کراک و شیشه را برای درمان وارد جامعه نمودند.اما زمان نشان داد که هرکدام از مواد ذکر شده به مشکل و معظلی تبدیل گردید که به مراتب از مشکل اول بزرگتر بود.با اینکه شیشه مرفین ندارد و از دسته ی محرک ها میباشد٬اما به مراتب تخریبهای بیشتری نسبت به مواد مخدر داراست.

چند نمونه از خطرات مصرف شیشه را میتوان:توهم زا بودن٬جوشها و تاولهای چرکی در پوست ٬صورت و انتهای روده را نام برد.مواد مخدر چه صنعتی و چه سنتی تخریبهای فراوانی را بوجود می آورد.در گذشته مصرف مواد مخدر سنتی مختص آقایان بود٬اما این مسیله در مورد شیشه که ماده مخدر صنعتی ست صدق نمیکند.در مورد شیوع و معرفی شیشه میتوان در مورد بحث لاغری آن نام برد٬که خود را نه بعنوان ماده مخدر بلکه بعنوان داروی لاغری٬وارد آرایشگاههای زنانه نمود و در آنجا شیوع یافت و بطوری دیگر نیز برا بیدار ماندن در شب در بین دانشجویان در دانشگاه رواج یافت.ساختار بدن انسان طوریست.

که  میتواند خود را بازسازی  و ترمیم نماید٬در مورد مصرف تریاک که سبب تخریب قسمتهای زیادی از جمله سیستم ایکس میگردد٬11ماه طول میکشدتا بدن خود را بازسازی نماید٬اما در مورد ماده شیشه(چون شیشه مستقیما روی مغز اثر گذاشته و تخریب به وجود می آورد)اینطور نیست.سلولهای مغز ای که ازبین رفتند به هیچ عنوان بازسازی نمیشوند اما در کنگره میتوان تا 90درصد سلولهای آسیب دیده و نیمه زنده را بازسازی نمود.بنابراین میتوان این مژده را به مصرف کنندگان شیشه داد که:درکنگره 60میتوان کاملا شیشه را درمان نمودوافراد زیادی هستند که سندی بدون نقص در مورد درمان میباشند.

 اما بخش دوم جلسه پنجمین سال تولد؛ آقا مسلم است.

مسلم عزیز یکی از خدمتگزاران خوب کنگره است که در جایگاههای خدمتی از جمله:نشریات٬مرزبانی و سایت خدمت نموده است و در حال حاضر٬راهنمای درمان سیگار میباشد.مسلم با مصرف کراک وارد کنگره شد و به واسطه این مصرف٬بسیار ضعیف و لاغر بود.بخاطر تخریب شدید مواد حدود 4ماه طول کشید تاسازگاری و بازسازی در وی شروع شود.در اواسط سفر پدر خود را از دست داد(با اینکه خیلی ها دنبال بهانه ای هستند تا دورباره به مصرف مواد بازگشت نمایند)اما مسلم تلاش نمود و با خواست قوی٬صداقت و محبت حرکت نمود و نتیجه گرفت.مسلم تمام کارهای چاپ بنر و مغازه ای که دارد مدیون کنگره است. و کنگره سبب گردید که مستقل شود و بتواند کار خود را مدیریت کند.همه ی چیزهایی که بدست آورده حاصل تلاش و کوشش خودش و بودن در جمع کنگره است.در پایان صحبت هام تبریک در راس به جناب مهندس سرکار خانم آنی ایجنت محترم اسیستانت شعبه سمنان و اعضای کنگره60 نمایندگی سمنان عرض میکنم.

اهدای گل نمادین به یکی مسافران نمایندگی سمنان

اهدای نشان ویلیام وایت به یکی مسافران نمایندگی سمنان

در ادامه  مراسم  تولد پنجمین سال آزاد مردی، مسافر  آقای مسلم را با شکوه فراوان در کنار هم جشن گرفتیم. اعلام سفر ایشان:
(مدت تخریب: 10سال) (آنتی ایکس مصرفی : کراک، تریاک، شیره ) (مدت سفر: 13ماه) (نام راهنما: آقای داوود) (ورزش مورد علاقه: فوتبال) (رهایی : 5 سال و 6 ماه )
سفر سیگار:
(مدت تخریب: 10سال) (آنتی ایکس مصرفی : سیگار) (مدت سفر: 10ماه ) (نام راهنما: آقای حامد) (رهایی: 4 سال 25 روز )آرزوی تولد ایشان : همه مصرف کننده های که بیرون و پشت در کنگره هستند، به امید خداوند این مسیر را پیدا کنند و به درمان برسند.

خلاصه سخنان مسافر آقای مسلم :

سلام دوستان مسلم هستم مسافر

خداوند را شاکرم ھستم که راه کنگره را به من نشان داد تا به‌وسیله آن با آقای مهندس اعضا کنگره و راهنمای عزیزم آقای عرب آشنا شوم .این عزیزان نه‌تنها جهت درمان مواد مخدر برای من زحمات زیادی کشیدند بلکه در خیلی مسائل و مشکلات دیگر ھم به من یاری و کمک رساندند.جا دارد از این فرصت استفاده کنم و از تمام زحماتی که برای من متحمل شدند تشکر کنم و از ھمین جا دستشان را می‌بوسم. اگر بخواھم در مورد زمان تخریب خودم صحبت کنم ،گفتنی زیاده و زمان اجازه نخواهد داد. در مورد عوارض و تخریب شیشه صحبت ھای زیادی عنوان شد و شاید این سؤال پیش بیاید که به مصرف کراک و تخریب آنچه ارتباطی می‌تواند داشته باشد.به نظر من تخریب کراک بی‌شباهت با شیشه نیست و بیشترین تأثیر گذاریش بر روی صور پندان فرد هست.روز ھای اول ورود به کنگره خیلی از بچه ھا با دیدن من تعجب می کردند و اعتقاد داشتند که چھره من شبیه افراد مصرف کننده نیست،در حالی که جسم من از داخل ویران شده بود. سه ماه از زمان مصرف من، ھمه چیزم را از دست داده بودم و چیزی برای از دست دادن نداشتم، سفر اولم می‌گذشت که پدرم رو از دست دادم.

تا قبل از این اتفاق به دلایل و بھانه ھای مختلف قصد داشتم کنگره رو ترک کنم. ولی این مسئله باعث ایجاد انگیزه شد تا در کنگره بمانم و درمان بشوم و یک خدمت گذار برای کنگره باقی بمانم.در سفر دوم ،در یک حادثه من تصادف کردم و ماشینم چپ شد، ھم چنین از لحاظ مالی دچار مشکلات زیادی شدم که باعث گردید دوباره از صفر شروع کنم و بچه ھای کنگره به من خیلی کمک کردند .قبل از اینکه درمان سیگار رو شروع کنم با این که درمان مواد رو تمام کرده بودم ولی باز ھم مشکلات من به طور کامل حل نشده بود.ولی وقتی مصرف سیگارم رو درمان کردم ھمه اون مشکلات ھم تمام شد. شاید بعضی اوقات حضورم در کنگره کمرنگ بوده ،ولی امیدوارم توانسته باشم یک خدمت گذار خوب برای کنگره بوده و باشم. در پایان صحبت ھا مجدداَ از جناب آقای مھندس، استاد امین،راھنمای عزیزم وآقا حامد راهنمای سیگارم و ھمین طور راھنمای ھمسفرم، به خاطر ھمه زحماتشون تشکر کنم و از ھمه شما عزیزان که در این جشن شرکت کردید نیز تشکر می کنم.

 ادامه این مراسم و جشن با شکوه و بسیار زیبا به روایت تصویر؛
خدمتگزاران جلسه:تایپ متن استاد ؛ مسافر جاسم رحیمیان 

تایپ متن آقای مسلم ؛ مسافر مهدی محمدی 

عکاس ؛ مسافر محمد صیاد

تهیه و تنظیم کننده ؛ مسافر علی عربی
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی ...، رهایی ...گل نمادین...، تولد ها ...،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مهدی شرفیه جمعه 15 تیر 1397 14:33
سلام وخداقوت وتبریک به آقای عرب .ویک تبریک ویژه به آقا مسلم دوست داشتنی
مسافر محمد جمعه 15 تیر 1397 09:08
باسلام وتبریک فراوان خدمت اقا مسلم ،آقا حبیب وآقاشهرام انشاالله درتمام مراحل زندگی موفق وهمچنان خدمت گذار خوبی برای کنگره باشندوخسته نباشید فراوان خدمت بچه های سایت
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic