a وبلاگ نمایندگی سمنان - سایت نوری در تاریکی؛ کارگاه آموزشی خصوصی سمنان
از اینکه از وبلاگ سمنان بازدید نموده اید، متشکریم... شما هم می توانید برای درمان قطعی اعتیاد و سیگار به کنگره ۶۰ نمایندگی سمنان مراجعه نمایید.آدرس : سمنان ،بلوار حکیم الهی (محلات) ،شماره تماس: 09361047633 علی عربی
سایت نوری در تاریکی؛ کارگاه آموزشی خصوصی سمنان
یکشنبه 11 شهریور 1397 ساعت 09:56 | نوشته ‌شده به دست محمد صیاد | ( نظرات )

چهاردهمین جلسه از دوره سی هفتم از سری کارگاههای آموزشی خصوصی کنگرۀ 60 نمایندگی سمنان روزهای یکشنبه مورخۀ: 97/06/11 با نگهبانی آقای مجید و با استادی آقای علی عربی و دبیری آقای علی اکبر و با دستور جلسه؛ از سایت کنگره 60 چگونه استفاده می کنم ٬ مقاله نویسی در ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.

در ادامه انتخابات نگهبانی روزهای یکشنبه  برگزار شد...

قانون یازدهم؛ 113 هزار تومانخلاصه سخنان استاد:

از نگهبان و دبیر عزیز تشکر می‌کنم که فرصت خدمت را به من دادند تا خدمت کنم و در ادامه آموزش بگیرم. در ابتدا باید تقدیر و تشکر کنم از جناب مهندس که فرصت خدمت را نصیب ما کردند و اجازه‌ی استادی جلسه‌ی پنج‌شنبه و یکشنبه و سه‌شنبه  رو به بچه‌های سایت دادند و تشکر از ایجنت محترم می‌کنم بابت پیگیری مسائل سایت و تشکر می‌کنم از گروه مرزبانی  که این‌طور جلسات را برای ما فراهم کردند.

اگر در مورد سایت بخواهم توضیح دهم٬ من خودم از طریق سایت با کنگره آشنا شدم در ابتدا که دنبال راه درمان بودم در شعبه‌ی کرج با سایت شعبه‌ی سمنان آشنا شدم و از شعبه‌ی سمنان به‌عنوان یکی از شعبات قوی یاد شد و در آنجا جرقه آشنایی با سایت سمنان خورده شد و با مراجعه به سایت سمنان وبلاگی قبلی که بلگفا بود و شماره ایجنت قبلی آقای بابای بودند در آن بود با ایشان صحبت کردم و آدرس شعبه سمنان را از ایشان گرفتم. وارد کنگره  شعبه‌ی سمنان شدم در ابتدای ورودم با وبلاگ شعبه  سمنان  آشنا شدم که در آن زمان آقای یاسر خطی مسئولیت وبلاگ رو به عهده داشتند و من اولین مشاوره خود را از ایشان گرفتم و با خودم این قول و قرار گذاشتم که  اگر به درمان رسیدم  همان‌طوری که من از طریق سایت وارد کنگره شدم خودم هم کاری انجام دهم تا افراد دیگر هم بتوانند از طریق سایت  با کنگره آشنا شوند و مسیر خود را پیدا کنند. کمال تشکر رو از آقا مسلم دارم که در ابتدای  وبلاگ نویسی به من کمک کردن خیلی زحمت کشیدن چون اوایل ورود من سیستم سایت و فونت‌های نوشتار و عکس‌ها فرق می‌کرد در اواخر دوره‌ی خدمتی آقا مسلم سیستم سایت  به‌روز شد استفاده از ویرایشگر و ویراستار در دستور کار قرار گرفت و غلط‌های املائی و ساختاری حذف گردید. وقتی آقای ربیعی ایجنت محترم مسئولیت سایت را به من واگذار نمودند و این فرصت خدمت باعث شد که  نسبت به قبل که فقط وبلاگ نویس بودم مسئولیت‌پذیرتر شدم و اتصالم با کنگره بیشتر شد. چون مسئول وبلاگ و وبلاگ نویسان باید قبل از شروع جلسه باید حضور می‌داشتم و این خودش جای خوبی بود که نزدیک‌تر به کنگره باشم.

همان‌طور که الا نم به دوستانی که در سایت در کنار من هستند میگویم که  اگر من هم  یک روز نبودم شما باید کار خودتان رو به بهترین نحو به انجام برسانید همان‌طور که دوستان ملاحظه فرمودند تمام سخنان استاد و دستور جلسه کاملاً در سایت  به‌صورت مکتوب قرار می‌گیرد در اینجا از بچه‌های که در سایت خدمت می‌کند تشکر می‌کنم واقعاً  این بچه‌ها زحمت می‌کشند  در داخل جلسات و جشن‌ها یک نفر صدای استاد رو ضبط می‌کند یک  نفر عکس رو تهیه می‌کند یکی از دوستان در حال تایپ سخنان استاد در اتاق سایت است در حال خدمت کردن هستند خیلی از مواقع کار این بچه‌ها تا پاسی از شب ممکن است طول بکشد و همگی این‌ها به دلیل این است که ما بتوانیم یک کار تمیز و عالی را ارائه دهیم تا هرکسی که این مطلب یا گزارش را می‌خواند از آن لذت برده و احساس کند که در آن جلسه حضورداشته است.

تأثیر کامنت ها برای وبلاگ بسیار زیاد است اگر مطلبی را که می‌خوانید کامنتی بگذارید آن نویسنده بسیار لذت می‌برد من سعی کردم در وبلاگ‌های سایر شعبه‌ها ارتباط بگیرم تنها راه ارتباطی من با این عزیزان همین کامنت ها بود در هر وبلاگی بروم نظر و کامنت می‌گذارم و اسم خودم و اسم شعبه را می‌نویسم و این باعث می‌گردد تا آن عزیزان هم به وبلاگ سمنان سر بزنند و بازدید نمایند. برای مثال در هفته سایت برای همکاران عزیزم در شعبه‌های دیگر کامنت تبریک گذاشتم و آن‌ها هم برای ما تبریک هفته سایت گذاشتد من از عزیزانی که تبریک گفتند سپاسگزارم.

در وبلاگ خودمان نیز قبلاً گزارش‌ها و تولدها به دلیل نبودن امکانات و خدمتگزار دیر ارسال می‌شد. جناب آقای سلامی که به شعبه‌ی ما تشریف آوردند ٬طی مصاحبه‌ای که ما با ایشان انجام دادیم در آخر من از ایشان نظری در مورد وبلاگ پرسیدم به ما گفتند؛ که فقط بروز باشید٬ همین حرف آقای سلامی انگیزه‌ای در من ایجاد کرد تا تمام تلاش خود را انجام دهم تا بتوانم وبلاگمان را بروز نمایم. یک آماری هست که توسط خود سایت انجام می‌گیرد و در آن هیچ شعبه‌ای نمی‌تواند دخالت کند بازدید شعبه ما حدوداً روزانه بین 200 تا 400 نفر است و از ابتدا تا سال قبل 82000 بازدید بوده است والان 212000 بازدید شده است برای این مسئله خداوند را شاکرم.

 در حال حاضر خدا رو شکر جلسه‌های یکشنبه و سه‌شنبه و پنج‌شنبه‌ی ما، قبل از اینکه استاد جلسه میز را ترک کند، ما گزارش را ارسال می‌کنیم. مگر تولد و یا مراسم خاصی باشد که باید کارها را به خانه ببریم کار ما از زمانی که شعبه تعطیل می‌شود شروع می‌شود مطالب را تقسیم می‌کنیم و بعد تایپ مطالب برای من ارسال می‌کنند و بعد از ویراستاری و آپلود عکس‌ها گزارش کم‌کم شروع به تشکیل شدن می‌کند. من هنوز وقتی گزارشی را به‌سرعت ارسال می‌کنم آن‌قدر انرژی زیادی را می‌گیرم شاید کسی باورش نشود من تجربه لذت‌بخش گزارش ها را در زمان اعتیاد خودم هم تجربه نکردم خیلی انرژی بالایی دارد.

من در اینجا وظیفه خود میدانم که افرادی که در سایت خدمت می‌کردند و الآن خدمت می‌کنند و بعضی از آن‌ها نیستند را نام ببرم، آقای علی حسنی از لژیون آقای ربیعی (2)، آقا فرزاد از لژیون آقای ربیعی (2) آقا عمار از لژیون آقا حبیب (9) آقای علی شهابی از لژیون آقا فرزاد (2) مدتی را پیش ما بودند و در حال حاضر هم سه نفر هستند که کارگاه آموزشی را صفرتا صد آموزش گرفتند و خودشان ارسال مطلب می‌کنند و وبلاگ نویس هستند، اول‌ازهمه آقا وحید عزیز از لژیون (7) بود که به جمع ما اضافه شد و خیلی ممنونم از آقا مجید که ایشان را به ما دادند تا ما بتوانیم از ایشان در سایت استفاده نماییم، دوم آقا جاسم عزیز از لژیون آقای رفیعی (8) سوم محمد صیاد که از لژیون آقای محمدجواد (10) هستند و آقا پویا از لژیون آقای کرات (5) که به‌تازگی به جمع ما اضافه‌شده‌اند. من از این عزیزان تقدیر تشکر می‌کنم و این هفته را به همه عزیزان خدمتگزار در سایت مسافران و همسفران تبریک عرض می‌کنم.من به‌شخصه از خدمت کردن در سایت بسیار لذت بردم و امیدوارم که شما عزیزان نیز تمایل به خدمت دارید بیاید و همین لذت دوچندان ببرید.

از اینکه به صحبت‌های من توجه نمودید. متشکرم

در ادامه انتخابات نگهبانی روزهای یکشنبه  برگزار شد...


مسافر مهدی برای چهارده جلسه نگهبانی انتخاب گردید.


تهیه گزارش : مسافر محمد صیاد و مسافر پویا

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی ...، انتخابات نگهبانی...،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مهدی فریدپور سه شنبه 13 شهریور 1397 09:41
سلام وخداقوت به همه خدمتگذاران کنگره ۶۰ علی الخصوص خدمتگذاران سایت وتشکر بابت زحماتشان وممنون ازدوستانی که بارای خود به من این اجازه رودادن تابتونم خدمت دراین جایگاه روهم تجربه کنم ممنونم
رضا لژیون۲۴سلمان فارسی دوشنبه 12 شهریور 1397 17:12
سلام و خدا قوت خدمت عزیزان در سایت سمنان 5020
موسی پیرمغان دوشنبه 12 شهریور 1397 13:25
باسلام خداقوت عرض تبریک به زحمتکشان سایت انشاالله که پاینده باشید.یاعلی
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات