a وبلاگ نمایندگی سمنان - کارگاه آموزشی عمومی + تولد اولین سال رهایی مسافر حمید
از اینکه از وبلاگ سمنان بازدید نموده اید، متشکریم... شما هم می توانید برای درمان قطعی اعتیاد و سیگار به کنگره ۶۰ نمایندگی سمنان مراجعه نمایید.آدرس : سمنان ،بلوار حکیم الهی (محلات) ،شماره تماس: 09361047633 علی عربی
کارگاه آموزشی عمومی + تولد اولین سال رهایی مسافر حمید
پنجشنبه 12 مهر 1397 ساعت 21:02 | نوشته ‌شده به دست علی عربی | ( نظرات )

دوازدهمین جلسه از دوره سی پنجم از سری کارگاههای آموزشی عمومی کنگرۀ 60 نمایندگی سمنان روزهای پنج شنبه مورخۀ: 97/07/12 با نگهبانی آقای حبیب و با استادی آقای امیر و دبیری آقای اسماعیل و با دستور جلسه؛ سیستم ایکس در ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.در ادامه مراسم تولد اولین  سال رهایی؛ مسافر آقای حمید رضا را با شکوه فراوان در کنار هم جشن گرفتیم.قانون یازدهم؛ 130 هزار تومانخلاصه سخنان استاد:

در مورد این دستور جلسه: سیستم ایکس: اگر دقت کنید هنگام اعلام سفر گفته می‌شود٬آنتی ایکس مصرفی٬کلمه‌ی آنتی به معنای ضد می‌باشد٬مانند آنتی‌ویروس که به معنی ضدویروس هست٬ یا آنتی ایکس که به معنی ضد چیزی است که سیستم ایکس را هدف قرار می‌دهد. سؤالی که پیش می‌آید اینکه: سیستم ایکس چیست؟ چه‌کاری را انجام می‌دهد؟ ایکس به معنای مجهول و چیزی که نمی‌دانیم کجاست. در کنگره‌ی 60 همه فهمیدیم که سیستمی در بدن وجود دارد بنام سیستم ایکس٬که این سیستم سیر و خط تعادل شهر وجودی هر انسان را انجام می‌دهد. وقتی‌که سیستم ایکس مورد هدف و هجوم قرار می‌گیرد و یا دچار اخلال می‌شود٬انسان‌ها از حالت تعادل خارج می‌شوند. چه چیزی در سیستم ایکس اختلال به وجود می‌آورد و چه چیزی آن را هدف قرار می‌دهد و یا چه چیزی سیستم را از حد تعادل و روند طبیعی خارج می‌کند.

 

می‌دانیم که٬مواد مخدر٬افکار منفی٬مشروبات الکلی٬قرص٬داروهای روان‌گردان و خیلی چیزهای دیگر در این سیستم تداخل به وجود می‌آورد و از روند طبیعی خارج می‌نماید٬این موارد سبب تخریب سیستم ایکس می‌شود و این تخریب سبب از تعادل خارج شدن شهر وجودی می‌گردد. این عدم تعادل سبب شده تا کارهایی را که نباید انجام دهیم٬انجام دهیم و خیلی از کارهایی را که باید انجام دهیم را انجام ندهیم. در کنگره‌ی 60 این موضوع به‌صورت تئوری و فرضیه مطرح و انجام گردید و به مرحله‌ای رسید که به‌صورت نظریه مطرح شد و انشا الله همان‌طور که کنگره ادامه می‌دهد و جلو می‌رود این موضوع به‌صورت یک قانون مطرح گردد٬بمانند قانون انیشتین و قوانین طبیعت. هنگامی‌که این نظریه قانون شود٬تمام بیماری‌های روان‌تنی (سای کو سو ماتیک) به‌وسیله‌ی سیستم ایکس قابل‌درمان و حل است.

بخش دوم جلسه٬اولین سال رهایی مسافر حمید:

امروز اولین سال رهایی٬یکی از خدمتگزاران شعبه سمنان است٬ایشان اوایل تیرماه سال 95 ٬با دنیایی از آشفتگی و حال خرابی وارد کنگره شد. به حدی حال ایشان خراب بود که حتی قدرت ایستادن نداشت! وارد کنگره‌ی 60 شد و پس از اتمام جلسات مشاوره٬من را به‌عنوان راهنما انتخاب نمود. در اولین برخورد با وی٬در حال صحبت کردن بودم که گفت: به علت مسافرتی که پیش رودارم باید بروم! می‌خواهم بروم! اجازه‌ی رفتن داده شد٬پس از بازگشت٬در جلسه‌ی بعد لژیون وارد لژیون شد و از حق و انصاف٬زمانی که متوجه شد که کنگره کجاست٬برای چه آمده و هدفش چیست٬حرف گوش کرد و به‌واسطه‌ی این حرف گوش کردن به خیلی چیزها در کنگره 60 رسید٬به آرامشی دست‌یافت که٬همه‌ی افرادی که در تکاپوی رسیدن به آرامش هستند٬

 

یکی از اهدافشان در کنگره‌ی 60 رسیدن به این آرامش است. حرف گوش کرد٬نتیجه‌ی حرف گوش کردن خود را دید و شرایطش بهتر شد٬ و همچنین اوضاع کاری او روزبه‌روز بهتر شد و شکر خدا در شرکتی که مشغول کار است٬به مدارج بالا رسیده و تبدیل به فردی شده که دیگران می‌تواند به او تکیه کنند. این روز عزیز را در رأس به جناب آقای مهندس٬سرکار خانم آنی٬کلیه‌ی اعضای کنگره 60 و همچنین خدمت خود ایشان (مسافر حمید) و همسفر محترم ایشان (همسر ایشان) تبریک عرض می‌نمایم و امیدوارم به چیزی که لیاقت آن را دارد برسد و بهترین‌ها را برای او آرزو می‌کنم.

از اینکه به صحبت های من گوش دادید٬متشکرم

در ادامه مراسم تولد اولین  سال رهایی؛ مسافر آقای حمید را با شکوه فراوان در کنار هم جشن گرفتیم.


اعلام سفر ایشان:

(مدت تخریب: 25 سال) (آنتی ایکس مصرفی : تریاک و شیره ) (مدت سفر: 11ماه) (نام راهنما: آقای امیر ) (ورزش مورد علاقه: فوتبال) (رهایی : 1سال و 2 ماه )

سفر سیگار:(مدت تخریب: 25سال) (آنتی ایکس مصرفی : سیگار) (مدت سفر: 11ماه ) (نام راهنما: آقای مسلم) (رهایی:1سال)آرزوی تولد ایشان:بزرگترین آرزوی من در زندگی و کنگره ی 60 این است که همه ی سفر اولی ها در سفر خود محکم و ثابت قدم باشند و محکم گام بردارند.

[

]

خلاصه سخنان مسافر آقای حمید :

سلام دوستان حمید هستم مسافر

در ابتدا از تمام محبت هایی که به من عرضه نمودید سپاسگزارم٬بارها و بارها پیش آمده که زمانی که بعنوان استاد جلسه سخن می گفتم٬رشته ی کلام از دستم خارج می شد اما مطالبی را بیان می نمودم که از دلم نشات می گرفت.در کل دنیا ٬جایی پیدا نمی شود که بمانند کنگره بدون هیچ چشمداشتی محبت و عشق را عرضه نماید.از خدا می خواهم که همه٬همیشه با انرژی باشید. تمام این زندگی خود را مدیون همسفرم هستم٬گرچه در کنگره نبود اما از اوایل ازدواج تا الان٬هر چه دارم٬حتی سلامتی خود را مدیون ایشان هستم و ارادت خاصی به ایشان دارم و فقط در جواب محبت های ناب و عشق پاکشان٬فقط میتوانم بگویم که سپاسگزارم و سر تعظیم فرود می آورم.

 

در وهله ی نخست٬به جناب مهندس دژاکام که همه ی ما به طریقی مدیون ایشان هستیم تبریک عرض می نمایم٬همچنین به سرکار خانم آنی٬جناب آقای امین دژاکام(استاد امین):که هر 2 امضای رهایی را از ایشان دارم٬به خانواده ی بزرگ کنگره ی 60 به اعضای نمایندگی سمنان(به همه ی بچه های بی قل و غش٬که واقعا بی منت خدمت می کنند)٬به ایجنت و اسیستانت محترم ٬اعضای سایت و نشریات٬نگهبانان محترم٬مرزبانان عزیز٬اعضای لژیون و تشکر ویژه از استاد راهنمای عزیزم آقای امیر و راهنمای سیگار آقای مسلم  کمال تشکر را دارم در نهایت از همسفرم که حضور در کنگره نداشت ولی حمایت بسیار زیادی از من نمود از ایشان کمال تشکر و قدردانی را دارم.

 ادامه این مراسم و جشن با شکوه و بسیار زیبا به روایت تصویر؛

اجرای موسیقی زنده توسط آقای میثم
[
]
خدمتگزارن جلسه:

"عرض تبریک و شاد باش اعضاء وبلاگ نمایندگی سمنان را پذیرا باشید"تایپ متن ؛ مسافر جاسم رحیمیان 

عکاس  و تنظیم کننده  ؛ علی عربی 

کنگره 60 نمایندگی سمنان

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی ...، تولد ها ...، ویدئویی ...،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر حافظی جمعه 13 مهر 1397 20:15
سلام خداقوت.
تبریک به جناب آقای سالار...
تبریک به آقای حمید رضا...
مسافر رحمان جمعه 13 مهر 1397 10:47
سلام
خدا قوت به استاد محترم جلسه و تبریک به آقا حمید رضا بابت تولد یک سال رهایی ...ایشالله در تمام مراحل زندگی موفق باشین ..
محمدنیر جمعه 13 مهر 1397 01:03
سلام وخداقوت به کمک راهنمای خوب وعزیزاقای سالاروتبریک ویژه به اقاحمیدرضا.امیدوارم پایداروثابت قدم باشی
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic