a وبلاگ نمایندگی سمنان - مصاحبه با همسفر سر کار خانم فریبا
از اینکه از وبلاگ سمنان بازدید نموده اید، متشکریم... شما هم می توانید برای درمان قطعی اعتیاد و سیگار به کنگره ۶۰ نمایندگی سمنان مراجعه نمایید.آدرس : سمنان ،بلوار حکیم الهی (محلات) ،شماره تماس: 09361047633 علی عربی
مصاحبه با همسفر سر کار خانم فریبا
یکشنبه 2 دی 1397 ساعت 12:13 | نوشته ‌شده به دست علی عربی | ( نظرات )
در خصوص هفته همسفر مصاحبه ای انجام گرفته است با همسفری که با امیدواری و ایمان به زندگی، حدود ده سال در کنگره حضور داشته است و با لطف خدا توانست فردی را در زندگی به رهایی برساند.

با عرض سلام لطفاً خودتان را به‌رسم کنگره معرفی کنید

سلام فریبا هستم هم‌سفر حسین و حدود ده سال هست که به کنگره می‌آیم در اوایل مسافر نداشتم اما بعد از مدت‌ها هم‌سفر برادرزاده‌ام شدم و حدود سیزده سال انواع تخریب‌ها را داشتند با روش دی اس تی با داروی ot راهنمای خوبشان آقای فرزاد و راهنمای خوب خودم خانم مرضیه محمد پور وهم اکنون شش ماه است که آزاد و رها هستیم و رشته ورزشی والیبال و بدمینتون.

چگونه باکنگره 60 آشنا شدید؟

در یک نمایشگاهی که مربوط به نیروی انتظامی بود توسط یکی از دوستانم این مکان را معرفی کردند و یک غرفه‌ای را برای مشاوره گذاشته بودند از طرف کنگره بود، نیروی انتظامی ما را معرفی کردند که یک مشاوره به کنگره بیاییم، و در کنگره که قرار گرفتیم باخانم منصوری آشنا شدیم و من را مشاوره دادند و از آن کانال به کنگره وصل شدیم

 کنگره 60 چقدر توانسته در زندگی شما تأثیرگذار باشد؟

باعث شده تمام حس و نگرش من باز بشود و دیدگاهم نسبت به اطراف خودم تغییر بکند و از خواب غفلت مرا بیدار کرده است و توانسته‌ام تا حدودی روی خودم تغییر ایجاد کنم و همین‌طور به روی اطرافیانم و بهتر زندگی کردن را به من یاد داد و همه‌ی این‌ها را مدیون کنگره هستم که توانستم به حال خوش برسم

نظرتان راجع به کنگره 60 چیست؟

کنگره 60 جایی هست که با حرمت‌ها و قوانین آشنا شدیم و پشت این حرمت‌ها یک تفکری وجود دارد و اجرا می‌شود و کسانی که این قوانین را اجرا بکنند و طبق این حرمت‌ها جلو بروند به خواسته‌ی خودشان می‌رسند و همچنین به هدف خودشان . و امکان ندارد دست‌خالی از کنگره بیرون بروند من تا الآن که در کنگره هستم خیلی آموزش هارا گرفتم و خیلی استفاده کردم و دوست دارم هم‌سفران دیگر که وارد این مکان می‌شود در حاشیه نباشند و در پی آموزشات خودشان باشند و گوش‌به‌فرمان باشند و اگر بخواهند به هدف اصلی خودشان برسند باید هم آموزش بگیرند و هم خدمت کنند تا جایگاه خدمتی را تجربه بکنند تا درحرکت و تکاپو باشند و هم برای رشد خودشان و هم کنگره تا موفق شوند.

به نظر شما نقش هم‌سفر و حضور یک هم‌سفر چقدر در درمان یک مسافر تأثیرگذار است؟

جادارِ که از آقای مهندس تشکر کنم که برای هم‌سفران ارزش قائل شدند و هم‌سفران را با آموزشات بالا و علم و دانش بالا یک بستری را مهیا کردند تا احیا بشوند.

 من فریبا تخریب‌های زیادی درگذشته داشتم تا حدودی که خودم میدانم در کنگره که احیا شدم تغییراتی را در وجود خودم حس کردم. واقعاً یک هم‌سفر باید بال مسافر باشد و سعی بکند اگر مسافری می‌آید و سفر می‌کند بال اون فرد باشد تا کمک‌حالش باشد با درایت و صبر، نقش هم‌سفر خیلی جایگاه بالایی دارد و هم‌سفر باید قدر این جایگاه و منزلت را حفظ بکند و گوش‌به‌فرمان سیستم باشد صد درصد موفق می‌شود و خودش تأثیر زیادی دارد نسبت به آموزش‌ها و هم به روی مسافر خودش، و اگر یک هم‌سفر بتواند این موارد را اجرایی بکند عالی است.

آیا با حضور در جلسات کنگره 60 در خودتان تغییر حس کردید؟

بله من تغییرات زیادی در وجود خودم حس کردم قبل کنگره من یک انسان بی‌صبر و پرخاشگری بودم و ضد ارزش‌هایی در وجود من نهفته بود با آموزش‌های کنگره خدا را شکر توانستم تا حدودی این موارد هارا از خودم دور کنم همان‌طور که آقای مهندس فرمودند: همه‌ی این تخریبات یک‌شبه ایجاد نشده است همه ذره‌ذره ایجادشده است و همین‌طور ذره‌ذره توانستم که این هارا حذف بکنم خیلی به آرامش خوبی رسیده‌ام و به حال خوش، اگر روزی به کنگره نروم فکر نکنم بتوانم دوام بیاورم تمام ذکر من ، تمام نفس من کنگره است من بارها گفته‌ام و از خداوند درخواست کرده‌ام که کنگره‌ای زندگی کنم و آموزش من نفس و مردن من کنگره‌ای باشد.

تا چه زمانی دوست دارید در کنگره بمانید و خدمت کنید؟

هرچقدر که کنگره پذیرای من باشد و درواقع از من استقبال بکند دوست دارم باشم هم آموزش بگیرم و هم خدمت کنم برای حال خودم و کنگره نیازی به من ندارد من نیاز به کنگره‌دارم هر چه قدر که توان دارم هر قسمتی که جایی برای خدمت کردن من باشد دوست دارم استقبال بکنم.

چه پیامی برای هم‌سفران و تازه واردین دارید؟

برای هم‌سفران تازه واردین آرزو دارم که همان‌طوری که ما وصل به کنگره شدیم آن‌ها هم راهشان را که پیدا کردند و وارد این مکان شدند انشا الله تفکرشان باز شود تا بتوانند آموزش بگیرند و مستدام باشند و سعی کنند دوربین خودشان را روی خودشان زوم کنند به حاشیه‌ها نپردازند و دوربین را روی مسافرشان نیندازند سعی کنند آن دسته نقاط مشترکی که کنگره گفته است دوربینشان را روی همان نقاط ببینند می‌توانند هدفشان را محکم‌تر و بهتر به دست بیاورند

کلام آخر؟؟؟

آرزو دارم انشالله همه‌ی افرادی که خواستار درمان اعتیاد هستند و خواسته دارند و جاهای مختلفی که رفتند و به نتیجه نرسیدند وصل بشوند هم مسافران و هم هم‌سفران.

 من به این نتیجه رسیدم مسافرانی که هم‌سفر دارند موفق‌ترند در زندگی‌شان، در رهایی، و در خدمت‌گزاری‌های کنگره، چون در کنگره هم‌سفران را با مسافران هم‌زبان می شوند و حضور هردو مهم است امیدوارم خدمت‌گزاران خوبی باشند تا بتوانند فرزندان خوبی را در آینده پرورش بدهند و خود و خانواده‌شان را بیمه کنند بیمه کنگره، و این هفته را به سرکار خانم آنی تبریک می‌گویم که هم‌سفری باوقار و صبور محکم هستند و از استقامت بالایی برخوردارند و این هم‌سفر ایستادگی کرد در زندگی و همچنین ما که چنین الگویی داریم می‌توانیم هدف‌هایمان را بهتر به انجام برسانیم و بهتر به خواسته‌هایمان برسیم و آرامشی را که داریم به دیگران انتقال بدهیم ما باایمان به کنگره می‌توانیم این کارها را انجام بدهیم و توسط الگویی که داریم مانند آقای مهندس دژکام و خانم آنی و استاد امین .

به همه‌ی آن‌ها تبریک میگویم به هم‌سفران تبریک میگویم خصوصاً به راهنمای عزیزم سرکار خانم مرضیه محمد پورو اسیستانت محترم شعبه و تمامی کمک راهنمایان و از همه آن‌ها قدردانی می‌کنم.

ممنون و سپاس‌گزار از شما خانم فریبا انشالله که موفق باشید.

من هم از شما ام البنین عزیز ممنونم.

منبع: وبلاگ همسفران

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب Share
مرتبط با: همسفران ...،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفرسمیه لژیون9 پنجشنبه 6 دی 1397 00:27
باسلام خدمت خانم فریبا صبور بااین همه سعی وتلاش
از خداوند منان برای شما آرزوی سلامتی دارم
هفته همسفر رابه شماوخانم ام البنین تبریک میگویم.
سربلند باشید.
همسفر محبوبه سه شنبه 4 دی 1397 18:01
سلام. خدا قوت و عرض تبریک به شما همسفر عزیز. همسفر فریبا شما همیشه پویا هستی و از خدا ارزوی سلامتی شما رو دارم بیش از پیش. ❤❤
همسغر زهره از نمایندگی نیک آباد یکشنبه 2 دی 1397 14:23
خداقوت خدمت همسفران شعبه سمنان و این هفته را به همه ی همسفران تبریک و شادباش میگویم.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات