a وبلاگ نمایندگی سمنان - کارگاه آموزشی عمومی سمنان + تولد آقای امیر حسن
از اینکه از وبلاگ سمنان بازدید نموده اید، متشکریم. با احترام علی عربی - شما هم می توانید برای درمان قطعی اعتیاد و سیگار به کنگره ۶۰ نمایندگی سمنان مراجعه نمایید.آدرس : سمنان ،بلوار حکیم الهی (محلات) ،شماره تماس: 09361047633 علی عربی
کارگاه آموزشی عمومی سمنان + تولد آقای امیر حسن
جمعه 23 فروردین 1398 ساعت 09:15 | نوشته ‌شده به دست جاسم رحیمیان | ( نظرات )

هشتمین  جلسه از دوره سی هفتم از سری کارگاههای آموزشی عمومی کنگرۀ 60 نمایندگی سمنان با دستور جلسه دانایی ٬دانایی موثر ٬ سواد با استادی ایجنت محترم  آقای رضا و نگهبانی آقای مهدی و‌ دبیری  آقای سجاد در روز پنج شنبه مورخۀ ؛ 1398/01/22 راس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.در ادامه مراسم  آزاد مردی و تولد پنجمین سال رهایی؛ آقای امیر حسن را با شکوه فراوان در کنار هم جشن گرفتیم.

قانون یازدهم:222 هزار تومان

سلام دوستان رضا هستم یک مسافر

در ابتدا خدمت دیده بان محترم: جناب آقای حکیمی ٬خیرمقدم عرض می‌نمایم و از ایشان کسب اجازه می‌کنم که در این جایگاه (استادی) قرار گرفتم. صرفاً امروز در این جایگاه قرار گرفتن من ٬به علت تولد آقای امیر حسن یکی از مرزبانان خوب نمایندگی سمنان می‌باشد٬در غیر این صورت با حضور آقای حکیمی حتماً باید ایشان استاد باشند و ما شنونده انشا الله حتماً از وجود ایشان به‌عنوان استاد استفاده می‌کنیم٬تا بتوانند از تجربیات خود به ما بیاموزند. چون اولین جلسه‌ای است که در خدمت شما هستم سال نو را به تمام اعضا تبریک عرض می‌نمایم و امیدوارم سال 98 برای همه‌ی اعضای کنگره‌ی 60 بخصوص نمایندگی سمنان و کسانی که برای رسیدن به روزگار بهتر هستند: سالی بابرکت٬با برنامه و سرشار از نیکی٬خوبی و موفقیت باشد.

 

جلسه‌ی امروز از دو بخش تشکیل‌شده٬بخش اول در مورد دستور جلسه‌ی هفتگی (دانایی٬دانایی مؤثر و سواد) و بخش دوم جلسه در مورد پنجمین سال رهایی و آزادی آقای امیر حسن٬که یکی از مرزبانان خوب و زحمت‌کش نمایندگی سمنان می‌باشد. در مورد قسمت اول/دستور جلسه: من چند روز پیش در کتاب 14 مقاله جناب مهندس دژاکام٬مطلبی را مطالعه کردم که خیلی از آن خوشم آمد. ایشان فرموده بودند: من وقتی صبح‌ها به استخر می‌روم٬هنگامی‌که مشاهده میکنم افرادی را که درگذشته درگیر مصرف مواد مخدر بودند و در ادامه درمان شدند و اکنون ورزش می‌کنند٬شنا می‌کنند و شیرجه می‌زنند٬بیش‌ازحد قابل‌تصور لذت می‌برم و شاد می‌شوم. زمانی که به این موضوع دقت کردم به این نتیجه رسیدم که تمام افرادی که مؤثر هستند٬هنگامی‌که اثر خود را می‌بینند٬چنین حالتی به آن‌ها دست می‌دهد. آدم‌ها همه آدم هستند٬اما آدم مؤثر بودن کار هرکسی نیست و بقول یکی از دوستان که در مورد بازیگری می‌گفت: همه بازیگر هستند٬اما خوب بازی کردن مهم است. این موضوع که فرد می‌خواهد مؤثر و اثرگذار باشد نیازمند این است که٬راه آن را بلد بود. جناب مهندس دژاکام هنگامی‌که به این مرحله رسیدند که اثر خود را بر روی خیلی از آدم‌ها ببینند٬به این مهم بدون برنامه٬دانش و پروتکل ٬به‌هیچ‌عنوان نمی‌رسیدند. اگر فردی می‌خواهد از دانایی به دانایی مؤثر برسد بایستی برنامه و پروتکل داشته باشد ٬آموزش ببیند و دانش آن کار را داشته باشد. 

دانش کار به معنی داشتن سواد آن کار است. خیلی‌ها به کنگره می‌آیند و در ادامه خیلی‌ها هم به رهایی می‌رسند٬ولی فردی که می‌خواهد که کمک راهنما شود٬به جایگاه راهنمایی برسد٬بعد در نمایندگی مؤثر و اثرگذار باشد٬بایستی برنامه داشته باشد و خیلی از آموزش‌ها را فراگیرد تا اگر در آینده رهجویی داشت بداند چگونه با وی برخورد کند ٬تا اثر ماندگاری روی رهجو داشته ٬ مشکلاتش را حل نماید. سواد کار به معنی: فهمیدن این‌که چه‌کاری انجام دهند٬تا چه اندازه کار را به انجام برسانند و وقت انجام آن کار چه زمانی است٬می‌باشد. من فکر می‌کنم دانایی یک‌چیز خدادادی است٬مثلاً همه می‌دانند دروغ بد است٬هنگامی‌که توانستم دروغ نگویم می‌توانم به خود ببالم و افتخار کنم. اگر می‌خواهیم در بهشت قرار بگیریم به نظر من باید مؤثر باشیم و اگر بخواهیم مؤثر باشیم باید دانش٬سواد٬پروتکل٬برنامه و شریعت آن کار را داشته باشیم؛ بنابراین به همان اندازه که مقصد و هدفی که داریم٬دانایی مؤثری که دنبال آن هستیم برایمان مهم است٬در برابر آن پروتکل٬شریعت و سوادی که برای رسیدن به آن راه داریم٬نیز از اهمیت برخوردار است.

قسمت دوم جلسه: تولد پنجمین سال رهایی آقای امیر حسن٬یکی از مرزبانان خوب نمایندگی سمنان

من به‌نوبه‌ی خود این روز عزیز را به بنیان کنگره 60 جناب آقای مهندس٬سرکار خانم آنی ٬به خود امیر حسن عزیز٬خانواده‌ی محترم ایشان ٬همسفر گرامی‌شان ٬راهنمای همسفرشان و همه‌ی اعضای کنگره 60٬بخصوص نمایندگی سمنان٬تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم. همچنین این روز را به‌تمامی کسانی که امیر حسن را دررسیدن به این مقطع٬یاری نمودند تبریک میگویم٬البته به نظر من بیشترین کمک٬همیاری و تلاش را خود ایشان انجام دادند. 

امیر حسن عزیز زحمت زیادی را برای رسیدن به این جایگاه کشیدند. من فکر می‌کنم هر فردی که به سفر دوم رسید و به پنجمین سال رهایی و آزادی نائل آمد٬امکان و احتمال اینکه به گذشته‌ی تاریک بازگشت نماید٬نزدیک به صفر است. رسیدن به این مقطع هم می‌تواند سخت باشد و هم سهل: کسانی که زحمت می‌کشند و در جهت یاری به همنوع خود هستند٬این چندین سال به سهولت سپری می‌کنند و امیر حسن نیز از همین دسته می‌باشد. زمانی که من به نمایندگی سمنان گام نهادم٬با آقای امیر حسن آشنا شدم٬ایشان در سفر دوم بودند٬هیچ‌گاه مشاهده نکردم که ایشان مسئولیت و خدمتی را در شعبه انجام ندهد. خدماتی را ازجمله خدمت در مشاوره‌ی تازه واردین ٬مرزبانی و ... در کنگره انجام دادند. همه‌ی مرزبانان برای زمینی که برای شعبه جدید خریداری‌شده بود زحمت کشیدند و تلاش کردند.

اما آقای امیر حسن مسئول مستقیم پیدا کردن آن بود و اکنون پیگیری جواز به عهده‌ی ایشان است. همه‌ی کسانی که خدمت می‌کنند ازجمله امیر حسن: اثر کاری که انجام می‌دهند ممکن است سالیان سال به طول انجامد تا خود را نمایان گرداند. این روز را به ایشان تبریک عرض می‌نمایم و برایشان آرزوی بهترین‌ها رادارم٬راهنمای ایشان آقای میثم جمالی بودند و من به‌عنوان ایجنت اکنون راهنمای ایشان هستم. جناب جمالی زحمات زیادی را برای رسیدن ایشان به سفر دوم و رسیدن به این جایگاه کشیدند از ایشان کمال تشکر و سپاسگزاری رادارم و این روز عزیز را خدمت ایشان و تمام اعضای کنگره 60 به دیده بانان محترم ازجمله جناب آقای حکیمی که در شعبه حضور دارند٬به همسفر محترمشان٬راهنمای همسفرشان و گروه خانواده تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

درادامه شما را به سخنان دیده بان محترم آقای حکیمی جلب می نماییم.

 

سخنان دیده بان محترم آقای حکیمی

تشکر و قدردانی می‌کنم از جناب مهندس و خانواده‌ی محترمشان: که اگر روزهای خوبی را باحال خوش سپری می‌کنیم٬مدیون زحماتشان هستیم٬چون آن نعمتی که خداوند در اختیارشان قرارداد٬به ما هم‌ارزانی داشتند. تولد امیر حسن عزیز را به خود ایشان ٬همسفرشان٬راهنمای همسفرشان ٬به آقا میثم و ایجنت محترم شعبه آقای ربیعی و تمام اعضای کنگره تبریک عرض می‌نمایم. اگر این تولدها را سپری و برگزار می‌کنیم پیامی است برای سفر اولی‌ها٬که متوجه بشوند افرادی که امروز اینجا خدمتگزار هستند همه از گذرگاه‌های متعددی عبور نموده‌اند و این جایگاه‌ها را تجربه می‌کنند و این خود الگویی است برای تک‌تک ما. آزمونی را پیش روداریم٬به این فکر می‌کردیم انسان‌های بزرگ که بناهایی را می‌سازند٬این بناها هرچند مستحکم هم باشد٬روزی فرسوده خواهد شد و از بین خواهد رفت ٬اما انسان می‌تواند چه بنایی را بسازد که تا هستی هست٬ پابرجا باشد و اثری از خود بجا بگذارد؟ جز خدمت کردن به همنوع چیز دیگری نمی‌تواند باشد٬انسان به درجه‌ای برسد که به یک انسان دیگر راه را نشان دهد و کمک کند تا ان انسان از بند اعتیاد و مواد مخدر و جهان مخوف اعتیاد بیرون آید. 

این اثری است که یک راهنما و یک خدمت‌گزار می‌تواند بگذارد و تا هستی هست این پابرجاست؛ بنابراین به عزیزان توصیه می‌کنم که: هم به خاطر اینکه درمان کامل شود٬چون اعتقادداریم هر فرد هنگامی‌که به درجه‌ی راهنمایی رسید و یا در حال سپری دوران راهنمایی است٬درواقع در آن کار به یک درجه‌ی مطلوب دست‌یافته است و درمانش تکمیل‌شده و در این زمان برای به تعادل رسیدن قدم برمی‌دارد٬معنی این نکته این نیست که در مراحل قبل تعادل وجود نداشته٬تعادل بوده است اما از آن گذرگاه به بعد دیگر در قضایا تفاوت وجود دارد. توصیه می‌کنم: کسانی که در سفر دوم بسر می‌برند و شرایط موردنظر را دارا هستند در آزمون شرکت کنند و از تلاش و کوشش فروگذار نباشند چون جایگاه بسیار مهمی است. یک تبریک ویژه دارم٬اهداف جمعی خود را در سال 98 تعیین کنید تا بتوانید در پایان این سال و در ابتدای سال بعد در شعبه‌ی متعلق به تمام اعضا (شعبه‌ی خریداری‌شده) جلسات را برگزار کنید. تشکر و قدردانی می‌کنم از ایجنت محترم٬مرزبانان عزیز٬اسیسانت٬راهنمایان٬کمک راهنمایان٬هم در بخش مسافران و همسفران٬و همچنین تشکر می‌کنم از خدمتگزاران در بخش سایت٬اوتی٬نشریات ٬نگهبانان جلسات و قسمت‌های دیگر٬امیدوارم همه‌ی عزیزان از خدماتی که انجام می‌دهند٬بهره‌ی لازم را ببرند.

اگر می‌خواهید شعبه‌ی متعادلی داشته باشید٬همان‌طور که دستور جلسه در مورد دانایی و دانایی مؤثر هست٬دانایی مؤثر به این معنی است که تمام اضلاع باهم مساوی باشند و مثلث متساوی‌الاضلاع می‌باشد. یک شعبه‌ی متعادل هم یک مثلث دارد٬اضلاع آن متشکل از: ایجنت (اسیستانت در قسمت همسفران)٬مرزبان و راهنما. اگر این عزیزان هرکدام در ضلع خود٬با آموزش‌هایی که می‌گیرند کار خود را درست انجام دهند و ارتباط و همبستگی لازم را با یکدیگر داشته باشند و همه‌ی اضلاع باهم مساوی باشد٬تولید این شعبه چندین برابر می‌شود٬ خیلی خوب رشد می‌کند و خیلی سریع به انسان‌ها کمک می‌کند تا از این جهان مخوف٬بیماری بیرون بیایند. هر کس در هر جایگاهی (مرزبانی٬ایجنتی٬اسیستانتی و راهنمایی) باید وظیفه‌ی خود را بداند و به نحو احسن انجام دهد و هماهنگی بین این سه ضلع ٬حس و حال شعبه را نشان می‌دهد. فردی که شاید عضو شعبه هم نباشد٬اما هنگامی‌که از پله‌ها پایین می‌آید و وارد کنگره می‌شود٬از سطح انرژی و دریافت حسی که دارد از اینکه در شعبه چه می‌گذرد باخبر می‌شود و متوجه می‌شود که به چه مقدار اضلاع باهم مساوی هستند و تا چه اندازه اثرگذار. 

دانایی مؤثر یعنی دانایی که انسان کاملاً می‌تواند بروی خود و دیگر انسان‌ها تأثیرگذار باشد. امیدوارم که قدر این صندلی‌ها و لطف خداوند که شامل حال ما شده را بدانیم و سپاس گذار او باشیم زیرا بارهای بار مهربانی او را درک نموده‌ایم و با این مهربانی راه را بما نشان داد تا در سال 98 به درمان قطعی برسیم٬بنابراین قدر این فضا و بدانیم و باهم مهربان باشیم. با مهربانی و محبت می‌توانیم به همه‌چیز و همه‌جا برسیم. بهترین آموزش‌ها و درس‌ها را نمی‌توانیم با ترش‌رویی منتقل کنیم ٬اما کمترین آموزش‌ها را می‌توانیم با مهربانی انتقال بدهیم. در مورد شعبه: امروز آماری که به من داده‌شده است٬آمار رهایی اوتی در حد نزدیک به استاندارد است و مقداری ازنظر لژیون ویلیام وایت (درمان نیکوتین) نزدیک شده‌اید.

در ادامه گل نمادین برگزار گردید.در ادامه مراسم  آزاد مردی و تولد پنجمین سال رهایی؛ آقای امیر حسن را با شکوه فراوان در کنار هم جشن گرفتیم.اعلام سفر ایشان:

(مدت تخریب: 23 سال) (آنتی ایکس مصرفی : تریاک و مشروبات الکلی) (مدت سفر: 13 ماه ) (نام راهنما: آقای رضا) (ورزش مورد علاقه:والیبال، دارت) (رهایی : 5سال  )

سفر سیگار:(مدت تخریب: 25سال) (آنتی ایکس مصرفی : سیگار) (مدت سفر: 12ماه ) (نام راهنما: آقای میثم) (رهایی: 2سال)

آرزوی تولد ایشان : انشاالله بتوانم شال مقدس کمک راهنمای را دریافت کنم، تا بتوانم کسانی که خواستار رهایی هستند به آنها کمک نماییم.

خلاصه سخنان آقای امیر حسن

سلام دوستان امیر هستم یک مسافر؛

آنچه تقدیر است به انجام می‌رسد، اما اعمال ما در خطوط تقدیر نقش بسیار مهمی دارند که به آن شکل دیگری می‌دهد.

من اصلاً دوست ندارم به گذشته خود برگردم و راجع به آن صحبت کنم. فقط می خواهم بگوییم؛ کسی که خواستش قوی باشد می تواند حالش خوب شود. من همیشه فکر می‌کردم باید تا آخر عمر مصرف‌کننده و قاچاق فروش باقی بمانم. من جز این‌که مصرف‌کننده بودم قاچاق فروش ماهری نیز بودم؛ اما از روزی که به کنگره آمدم خوب سفر کردم و واقعاً خواستم که خوب شوم. در خود دیدم که من می‌توانم مانند افراد عادی و حتی بهتر از آن‌ها زندگی کنم. همه دوستان در مشارکتشان فرمودند؛ که من خدمت گذار هستم. اما من خدمت را برای خود می‌کنم و هرروز که به کنگره می‌آیم فکر می‌کنم تازه‌وارد هستم و هرچه بیشتر آموزش می‌گیرم فکر می‌کنم آموزش کمی دارم و باید بیشتر آموزش بگیرم. در اوایل سفرم خیلی‌ها من را مسخره می‌کردند که نمی‌توانم درمان شوم. الآن که درمان شدم نیز خیلی‌ها حسادت می‌کنند. 

بایستی خودمان بخواهیم و جایگاه خود را خودمان تعیین می‌کنیم. من امیر یک روزی خودم خواستم که مصرف‌کننده شوم و یک روز هم خواستم که بدون مواد زندگی کنم و موفق شدم. خیلی حالم خوب است و از روش کنگره خیلی راضی هستم. سعی می‌کنم با اعمال و رفتار خود به دیگران ثابت کنم که کنگره چه جور  جایی است. از آقای جمالی تشکر می‌کنم روزی که به کنگره آمدم بسیار ناامید بودم و با غرور بالا وارد شدم. آقای جمالی پروبال من را شکست. خیلی خوشحالم که راهنمایی مثل آقای جمالی داشتم. قبل از کنگره 9 سال به‌صورت سقوط آزاد مواد مصرف نکردم و به‌جای مواد مشروبات الکلی مصرف می‌کردم. تنها فردی که توانست شاخ من را بشکند آقای جمالی بود. اوایل هرروز باحال خراب از کنگره به خانه می‌رفتم زیرا هرروز برجک من را می‌زدند.

 

ازآنجایی‌که شنیده بودم درکنگره باید سرخود را با سر راهنما عوض کنم و طبق قوانین و مقررات کنگره پیش روم موفق شدم. در سفر dstو سیگار خود کوچک‌ترین گریزی نداشتم زیرا آموزش‌های خود را کاربردی می‌کردم و نتیجه‌اش این است که در کنار خانواده‌ام حال خوش دارم. خدمت کردن درکنگره را خیلی دوست دارم قبلاً فکر می‌کردم با قاچاق‌فروشی به مردم خدمت می‌کنم ولی الآن خدمت بهتری درکنگره دارم. این روز خوب را به آقای مهندس تبریک می‌گوییم به استاد امین که سی‌دی‌های جهان‌بینی ایشان خیلی روی من تأثیرگذار است. من هشتاد درصد در کار خود موفق هستم. من ده سال بود که بر اساس قاچاق‌فروشی ورشکست شده بودم و روزی که به کنگره آمدم صد و هشتاد میلیون بدهی داشتم. یک هفته که مانده بود به آزادمردی‌ام تمام بدهی خود را پرداخت کردم و حتی پس‌انداز نیز داشتم. تمام این‌ها نشان این است که در صراط مستقیم هستیم. شاید قبل از کنگره درآمدم خیلی زیادتر بود اما برکت نداشت. سی‌دی‌های استاد امین را حتی یک روز هم نمی‌توانم از خود دور کنم.

می‌فرمایند: درمان اعتیاد فوق ترک است و تعادل فوق درمان است این جمله را همیشه در کارهای خود کاربردی می‌کنم. انشاالله سفر اولی‌ها حرف من را فهمیده باشند و به گل رهایی دست یابند. هدفم از این تولد این بود که هرچه زودتر به شال کمک راهنمایی دست‌یابم و به رهجو های خود بگوییم که تولد چه حسی دارد. تشکر می‌کنم از آقای مهندس استاد امین و خانم آنی از ایجنت محترم آقای ربیعی و راهنمای هم‌سفرم خانم حافظی. همه این‌های که گفتم را در کنار هم‌سفرم دارم خدا را شکر می‌کنم در جهان خاکی باکسی هستم که واقعاً هم حس هستیم و افتخار می‌کنم که چنین هم‌سفری دارم و انشاالله بتوانیم خدمت گذار خوبی برای کنگره باشیم.

سخنان راهنمای همسفر

سلام دوستان فاطمه هستم همسفر

ابتدا ورود آقای حکیمی دیده بان محترم را خیرمقدم عرض می‌کنم. خدا را شکر می‌کنم که شاهد تولد دیگر در نمایندگی سمنان هستیم. اگر بخواهم در مورد خانم مهین عزیز بگویم ایشان ویژگی مثبت زیادی دارند. از ابتدای سفر گوش‌به‌فرمان بودند و حضور مرتب و منظم و بدون غیبت داشتند. باوجود مشغله‌های زیادی که دارند شاغل بودن و خانه‌دار بودنشان همیشه حضور داشتند. ایشان عاشق مسافرشان هستند. از ابتدای سفر اول عاشق مسافرشان بودند و اکنون مطمئناً بیشتر و بیشتر شده است. این ویژگی مثبتی است که توانستند در  کنار مسافرشان بمانند و به خودشان و مسافرشان کمک کنند. ایشان از همان اول دوربین را روی خود زوم کردند و هیچ‌گاه از مسافر خود گله و شکایت نمی‌کردند و سعی کردند خودشان را تغییر دهند و دانایی خود را به دانایی مؤثر تبدیل کنند و ماه‌عسل آموزش پذیری و صبر ایشان در برآر مشکلات آرامش نسبی است که در کنار خانواده‌دارند. به خودش مسافرش و دختر گلش تبریک می‌گوییم و بهترین‌ها را از خداوند منان برای این عزیزان خواستارم. این روز را در رأس به آقای مهندس و استاد امین و خانم آنی و آقای ربیعی و آقای جمالی تبریک می‌گوییم.

سخنان همسفر خانم مهین؛ 

سلام دوستان مهین هستم همسفر

خنده‌ام می‌گیرد از تقلایت ای دنیا که چگونه در پی آنی که زمینم بزنی ای دنیای پر از سراب این را بدان اگر تمام غم‌هایت را بر دلم فروریزی هرگز در مقابلت کمر خم نخواهم کرد. اگر تمام دردها و رنج‌هایت را بر سرم آوری هرگز در مقابلت زانو نمی‌زنم. اگر تمام سختی‌ها را زمینه راهم کنی هرگز زندگی را در مقابلت نمی‌سازم. اصلاً هرچه خواهی کن هرچه خواهی باش ولی همیشه این را بدان من خدا رادارم.خیلی خوش‌حالم که امروز در این جایگاه قرار گرفتم و اولین بار که این جایگاه را تجربه کردم. از زمان ورودم به شعبه حس قشنگی را داشتم. از تمام مسافرین و همسفران عزیز که در جشن ما شرکت کردند و برایمان ارزش قائل شدند تشکر می‌کنم. انشاالله در تولدهایشان جبران کنم. 

در ابتدا از آقای مهندس و خانم آنی و استاد جهان‌بینی آقای امین که این بستر را فراهم کردند که من امروز به حال خوش برسم تشکر می‌کنم. از آقای ربیعی به خاطر زحماتی که برای مسافرم کشیدند تشکر می‌کنم. از آقای میثم جمالی که در سفر اول در کنار مسافرم بودند تشکر می‌کنم واقعاً جای ایشان خالی است دوست داشتم امروز باشند. از راهنمای عزیزم سرکار خانم حافظی تشکر می‌کنم باعث افتخار من است که خانم حافظی راهنمای من هستند از راهنمایی‌های نابشان استفاده می‌کنم. از صبر و استقامتشان و رفتارشان الگو می‌گیرم. خیلی خوشحالم که چنین راهنمایی دارم. دستشان را می‌بوسم و ازشون سپاس گذارم. 

امیدوارم بتوانم با خدمت کردن درکنگره جبران زحماتشان را کنم و باعث خوش‌حالی ایشان شوم. از مسافر عزیزم که واقعاً عاشقش هستم و خیلی دوستش دارم تشکر می‌کنم که سختی‌های این سفر را تحمل کردند و باعث افتخار من و خانواده من شدند. در مسیر راه خیلی سختی‌ها به سراغ آدم می‌آید ولی صبر است که به ما کمک می‌کند. صبر بعضی از همسفر ها صبر نیست خشم و کینه است. صبر همراه با آرامش به انسان جایگاهی را می‌دهد که فکرش را نمی‌کنید. شما اگر صبر کنید مسافرتان خوب می‌شود. الآن که پنجمین سال رهایی ما است هنوز مشکلاتی داریم که با گرفتن آموزش‌ها و بالا بردن دانایی و آگاهی و صبر و گذشتی که هر دو ما داریم امروز توانستیم آرامش را کسب کنیم. بار دیگر از همه عزیزان که در این جشن حضور داشتند تشکر می‌کنم. شادی‌تان زیاد و مهرتان افزون.

ادامه این مراسم و جشن با شکوه و بسیار زیبا به قلم دوربین؛

"عرض تبریک و شاد باش اعضاء وبلاگ نمایندگی سمنان را پذیرا باشید"تایپ متن ؛ مسافر جاسم رحیمیان ، وحید صنایعی

تهیه و تظیم کننده گزارش؛ مسافر علی عربی

کنگره 60 نمایندگی سمنان

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی ...، تولد ها ...، اخبار نمایندگی سمنان ...،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
امین رفیعی یکشنبه 25 فروردین 1398 10:22
سلام
.
.
.
خدا قوت
بسیار زیبا بود
خیر مقدم به جناب آقای حکیمی
تبریک شاد باش به امیر حسن عزیز
خدا قوت و تبریک به جناب آقای ربیعی
جمعه 23 فروردین 1398 22:20
خداقوت ب اعضای سایت بسیار عالی جامع وکامل ممنون
جمعه 23 فروردین 1398 20:11
خداقوت ویژه به علی اقا عربی اقا دستت درد نکن سنگ تمام گذاشتی شما خیلی خوبی
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic