a وبلاگ نمایندگی سمنان - کارگاه آموزشی خصوصی مسافران نمایندگی سمنان
از اینکه از وبلاگ سمنان بازدید نموده اید، متشکریم. با احترام علی عربی - شما هم می توانید برای درمان قطعی اعتیاد و سیگار به کنگره ۶۰ نمایندگی سمنان مراجعه نمایید.آدرس : سمنان ،بلوار حکیم الهی (محلات) ،شماره تماس: 09361047633 علی عربی
کارگاه آموزشی خصوصی مسافران نمایندگی سمنان
یکشنبه 10 شهریور 1398 ساعت 20:56 | نوشته ‌شده به دست پویا صباغیان | ( نظرات )

هفتمین جلسه از دوره چهل و یکم از سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی نمایندگی سمنان با دستور جلسه :ازسایت کنگره چگونه 60 استفاده می کنیم،مقاله نویسی  با استادی مسافر امیرحسن و نگهبانی مسافر نور خدا و دبیری  مسافر کمال در روز یکشنبه مورخ: 1398/06/10 رأس ساعت 17 شروع بکار نمود.

 

خلاصه سخنان استاد:

 من امروز در این جایگاه قرار گرفتم تا بتوانم خدمت کنم و آموزش بگیرم. از نگهبان محترم هم تشکر می‌کنم که این فرصت را در اختیار من قرارداد... من امروز صحبت‌هایم را به دو بخش تقسیم می‌کنم.

 بخش اول در باب دستور جلسه  و بخش دوم در باب ساختمان در حال ساخت کنگره 60 نمایندگی سمنان. اول در باب دستور جلسه بخواهم بگویم: یک خدا قوت و دست‌مریزاد به تمام کسانی در سایت کنگره 60 در کل کشور در حال خدمت هستم می‌گویم به‌خصوص دوستان عزیزمان در نمایندگی سمنان. واقعاً زحمت بسیاری می‌کشند که دیده نمی‌شود. آن‌ها دو ساعت زحمت می‌کشند تا من بتوانم در عرض چند ثانیه مطالب را ببینم. بایستی یاد بگیرم هرکسی که برای  من زحمتی می‌کشد از آن باید قدردانی کنم و کنگره این را به ما یاد داده است و من در آموزش‌هایم یاد گرفته‌ام که چه پاکتی وجه زبانی این‌قدر دانی را انجام بدهم. زمانی که من در سایت خدمت می‌کردم اگر کسی به من خدا قوت می‌گفت من بسیار خوشحال می‌شدم و خستگی‌ام درمی‌رفت، ولی متأسفانه اخیراً هر مطلبی در سایت می‌بینیم، دو یا سه کامنت بیشتر زیران نوشته‌نشده است و فرد بازدیدکننده نشانی از خویش به‌جای نگذاشته است. سعی کنیم همیشه از خود نشانی بر جای بگذاریم. راهنمای من  به من یاد داد که فتح کردن قله یک‌چیز است و نشان گذاشتن روی قله چیز دیگری  . ان شا ا... خودم نیز وقتی از سایت بازدید می‌کنم حتماً از خدمت‌گزاران سایت  تشکر و قدردانی نمایم.

 در این زمان  ارزش سایت و اینترنت از یک کتاب بالاتر است ما برای پیدا کردن هر مطلبی به گوگل مراجعه می‌کنیم و برای پیدا کردن درمان اعتیاد هم مصرف‌کنندگان در اینترنت جستجو می‌کنند.50 درصد از  مسافرانی که به شعبه سمنان و یا سایر شعب دیگر مراجعه می‌کنند، آدرس کنگره را از اینترنت پیدا می‌کنند. ما مصرف‌کنندگان دردهایمان یکی است و باید سعی کنیم مطالب و دل نوشته‌هایی که برای بچه‌های سایت ارسال می‌کنیم واقعاً حرف‌های دلمان باشد تا به دل بازدیدکنندگان بنشیند و نیز باعث شود فردی  که برای اولین بار از طریق سایت با کنگره آشنا می‌شود با خواندن این مطالب جذب کنگره شود. من بازهم از طریق این تریبون خدا قوت و خسته نباشید عرض می‌کنم خدمت همه  خدمتگزاران سایت سمنان، ان شا ا... در تمام مراحل زندگی‌شان موفق باشند.

 در بخش دوم صحبت‌هایم باید بگویم من از زمانی که خدمت ومسولیت ساخت‌وساز ساختمان جدید شعبه را برعهده‌گرفته‌ام، در یک معامله شخصی خداوند سودی بالغ‌بر  60 میلیون تومان نصیب من نمود که در طول یک سال هم نمی‌توانستم آن را کسب کنم و این از برکات خدمت در کنگره می‌باشد. ما ساختمان را در شهریور سال گذشته خریداری نمود ه ایم و تا الآن توانسته‌ایم سقف دوم آن را بنا کنیم  که مبلغ 392 میلیون تومان هزینه دربر داشته است وتا همین سه هفته قبل کار ساخت‌وساز ادامه داشته است. ولی متا سفانه به دلیل نارضایتی جناب آقای مهندس  از شعبه سمنان بابت عدم حمایت مالی کار ساختمان متوقف‌شده است. من حتی چک کمک مالی را از جناب آقای سلامی را دریافت کردم ولی جناب آقای مهندس به دلایل فوق که ذکر گردید آن را تائید نکردند و فرمودند که اعضاء شعبه سمنان می‌بایست به خودشان متکی بوده و روی پای خودشان بایستند. اگر اعضا شعبه بابت هر فاکتور خودشان هزینه کنند قدر آن وسایل را بهتر و بیشتر خواهند دانست. البته ایشان  قبلاً نیز فرموده بودند که نباید هیچ‌چیزی را به‌صورت نسیه خریداری کنید. آخرین برگ خرید که نزد آقای مهندس  برده شد 70 میلیون تومان بوده است که ایشان تائید نفرمودند و یک بدهی سنگین روی دست شعبه گذاشته شد. تنها مجوزی که توانستیم از جناب آقای مهندس دریافت کنیم این بود که مراسم گل‌ریزانی که قرار بود دو ماه بعد برگزار شود را به پنج‌شنبه این هفته موکول کنیم. افرادی که مایل‌اند عضو لژیون مالی (سردار) شوند می‌بایست مبلغ 3 میلیون  تومان را روز پنج‌شنبه  و نیزمابقی آن را  همان دو ماه دیگر پرداخت نمایند  و نیز افرادی که می‌خواهند در جشن گل‌ریزان شرکت نمایند می‌توانند در روز پنج‌شنبه این کار را انجام داده و رسید آن را از مرزبانی دریافت نموده و در روز جشن گل‌ریزان رسید را به مسول مربوطه تحویل دهند. 

هدف از این کار این است که هر چه زودتر کارهای ساختمان را انجام داده و به سروسامان برسانیم. همه  ما می‌بایست دست‌به‌دست هم دهیم تا کارها را پیش ببریم و این‌یک فرصت بزرگ برای ماست که در این دوره که ما حضور داریم این کار به انجام برسد. خیرینی هستند که نمی‌دانند پول خود را کجا هزینه کنند و ما می‌شناسیمشان ٬پس می‌بایست آنها را راهنمایی کنیم تا آن را برای ساختمان شعبه هزینه کنند.از اینکه به صحبت های من گوش کردید تشکر می کنم.

مرزبان کشیک:مسافر علی

خدمتگذاران جلسه:

ثبت تصویر:مسافرحمیدرضا

تایپ متن:مسافر پویا 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی ...،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر الهه لژیون دوم دوشنبه 11 شهریور 1398 21:23
سلام خدا قوت عالی بود
میثم ترکمان L2همدان دوشنبه 11 شهریور 1398 21:18
سلام وخداقوت خدمت استادجلسه ازسخنان شما انرژیی گرفتم وتبریک ویژه به دوستانی که درسایت زحمت میکشن
پویا دوشنبه 11 شهریور 1398 17:17
سلام و خداقوت به استاد جلسه و دبیر ونگهبان جلسه وتبریک به تمام دوستانی که در سایت خدمت می کنند چه در سنوات گذشته چه حال ارزوی بهترین ها برای شما
مجتبی دوشنبه 11 شهریور 1398 13:17
سلام خدمت همه دوستان این هفته را به همه عزیزان تبریک میگویم.سایت کنگره واقعا صور پنهان است که ما در آن برای اهداف کنگره تلاش می‌کنیم خوشحالم که در این جایگاه در حال خدمت هستم
مهدی فریدپور دوشنبه 11 شهریور 1398 13:14
سلام وخداقوت به استاد محترم ،نگهبان،دبیر وسایر دوستان وتشکروتبریک به گروه سایت
داودباقری دوشنبه 11 شهریور 1398 11:59
سلام وخداقوت ویژه به امیرحسن عزیز،نگهبان ودبیرجلسه.ویه خداقوت ویژه به بچه های سایت که زحمت زیادی میکشند
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات