a وبلاگ نمایندگی سمنان - مصاحبه از همسفر ام البنین یکی از اعضاء لژیون سردار کنگره 60
از اینکه از وبلاگ سمنان بازدید نموده اید، متشکریم... شما هم می توانید برای درمان قطعی اعتیاد و سیگار به کنگره ۶۰ نمایندگی سمنان مراجعه نمایید.آدرس : سمنان ،بلوار حکیم الهی (محلات) ،شماره تماس: 09361047633 علی عربی
مصاحبه از همسفر ام البنین یکی از اعضاء لژیون سردار کنگره 60
یکشنبه 19 آبان 1398 ساعت 23:56 | نوشته ‌شده به دست مدیر وبلاگ سمنان | ( نظرات )
گفتگوی بسیار صمیمانه با همسفر خانم ام البنین یکی از اعضای لژیون سردار نمایندگی سمنان که در ادامه توجه شما را به خواندن این مصاحبه زیبا جلب می‌نمایم.

با سلام. لطفاً خودتان را به‌رسم کنگره معرفی نمایید.

سلام دوستان، ام‌البنین هستم هم‌سفر امیرعباس. حدود نه سال و خرده‌ای است که در کنگره حضور دارم. راهنمای عزیزم خانم مریم. رشته ورزشی‌ام بدمینتون. در حال حاضر نیز مسئولیت خدمت در بخش مدیریت سایت هم‌سفران سمنان را بر عهده‌دارم. مسافرم فعلاً سفر نمی‌کنند.

شما جزء نفرات اول بودید که عضو لژیون مالی شدید. چه چیز باعث شد عضو شوید و همچنان در این جایگاه خدمت کنید؟

دلیل اولم به خاطر خودم بود. من سالها در آرزوی بخشش دسترنجم درراه خیر بودم و خیلی دوست داشتم لذت این بخشش را بچشم اما چون توان مالی نداشتم نمی‌توانستم. من در زندگی مشترک با مسافرم خیلی در بحران‌های مالی قرار گرفتم اما از اوایل ازدواجم سعی کردم درآمدی در کنار خانواده داشته باشم ولی تخریب‌های مسافرم و بیکاری‌های مقطعی ایشان و مشکلات و بیماری‌های فرزندم باعث شد که نتوانستم ازلحاظ مالی پیشرفتی داشته باشم و ازاین‌رو همیشه در فکر این حرکت‌ها بودم تا اینکه توفیق در کنگره حاصل شد و خداوند مهربان به بنده لطف داشتند و این باعث شد که در این امر مقدس شرکت نمایم. مسئله دوم به خاطر همنوعانم که مشکلاتشان از جنس مشکلات خودم بود و امثال من کم هم نیستند بیایند و در این سیستم به رهایی و خوشبختی برسند و بنده فعلاً در همین حد توانستم خدمت در بخش لژیون سردار را نیز کسب نمایم. من باخدای مهربان عهد بستم تا جایی که توان دارم در کنگره از هیچ خدمتی فروگزاری نکنم ازجمله لژیون سردار؛ و همه این‌ها از لطف خدای مهربان بود.

به نظر شما دلیل اینکه جشن گل‌ریزان بسیار مهم در کنگره تلقی شده چیست؟

من در کنگره آموزش گرفتم که هر سیستم یا هر ارگانی و ساختاری برای رشد و توسعه و بقای خود نیاز به انرژی دارد و این انرژی در جهان مادی پول و توان مالی تعریف گردید. پس لازمه رشد کنگره 60 هم از این امر مستثنی نیست. جناب مهندس جهت حل مشکلات مصرف‌کنندگان کل جهان حرکت می‌نمایند و در این زمینه با تمام توان و قوی در حال پژوهش و مطالعه و پیشروی هستند و یکی از موارد و لازمه آن توان مالی است. ازاین‌رو هرساله یکی از دستور جلسات در خصوص گل‌ریزان است که از این مبالغ جهت امورات کنگره 60 صرف می‌گردد و ما نباید کمک‌های خود را فقط به این هفته اختصاص دهیم باید همیشه در حد توانمان و گاهی بیشتر از آن حرکت نماییم.

چه میزان لژیون سردار توانسته در زندگی شما تأثیرگذار باشد؟

اگر بگویم خیلی زیاد، گزافه نگفتم. همان‌طوری که خداوند در قرآن در مورد انفاق کردن صحبت نمودند و این انفاق می‌تواند هم جنبه مالی و هم علم و دانش باشد که باید به دیگر انسان‌ها ببخشیم و هر انسانی باید مقداری از درآمد خویش را درراه خیر ببخشد با بخشش و انفاق خیروبرکت در زندگی سرازیر می‌شود. درهای رحمت الهی به روی انسان گشوده می‌شود. من هم از این موهبت‌ها در زندگی‌ام بی‌بهره نبودم و قدردان خداوندگار خویش هستم.

به نظر شما تبلیغ در مورد عضو لژیون سردار شدن امری ضروری و واجب است یا خیر؟

در کنگره ما تبلیغ نمی‌کنیم بلکه آموزش‌ها را کاربردی نموده و نتیجه و احساساتمان را بیان می‌کنیم و تجربیاتمان را در اختیار سایر اعضاء قرار می‌دهیم. در مورد لژیون سردار نیز همین‌گونه است این‌قدر در این لژیون بار آموزشی بالاست و تجربیات ناب و حیرت‌انگیز است که کاملاً مشهود است. به نظر من اگر من خودم وارد لژیون سردار شوم و نتیجه را در قالب دل نوشته و یا مشارکت بیان کنم دیگران آن حس من را دریافت خواهند کرد و به لژیون سردار می‌پیوندند. اگر تبلیغ کنم شاید خدای‌ناکرده بعضی‌ها در معذوریت قرار گیرند و کم‌کم از کنگره بروند.

توصیه شما برای آن دسته از افرادی که دوست دارند عضو لژیون سردار شوند اما قدرت مالی بالایی ندارند، چیست؟

به نظر من ، بنده در مدت یک سال وقت دارم تا بتوانم برای این امر برنامه‌ریزی و حرکت نمایم. به نظرم اگر خواسته واقعی در درون من شکل گیرد و در جهت آن حرکت نمایم مطمئناً موفق خواهم شد چون خداوند اسبابش را فراهم می‌سازد و در کار خیر باید حتماً حرکت نمود و خداوند همیشه یار و یاور ماست، این نکته باید همیشه مدنظرمان باشد.

چه چیزی باعث شد شما تصمیم بگیرید عضو لژیون سردار شوید؟

جواب در سؤالات قبل اشاره شد؛ اما طی صحبت‌هایی که راهنمای عزیزم خانم مریم در لژیون داشتند و ازآنجایی‌که لفظ کلامشان گرم بود من نیز راغب شدم که در لژیون مالی شرکت نمایم اما چون پول نقد نداشتم در آن زمان جناب مهندس دستور دادند قسطی هم می‌توانیم پرداخت کنیم که من توفیق یافتم تا شرکت نمایم و هرماه نخشی از درآمدم را به این امر اختصاص دادم.

برای گسترش و رونق لژیون سردار در شعبه سمنان چه اتفاقاتی لازم و ضروری است؟

به نظر من ، اول اینکه راهنمایان محترم خودشان در این لژیون شرکت نمایند و ره جویان با اطاعت و پیروی از راهنماهایشان حتماً شرکت خواهند نمود. تمام مطالب لژیون در سایت منعکس داده شود تا همه عزیزان از کم و کیف آن اطلاع داشته باشند. به نظر بنده لازمه گسترش و رونق لژیون این است که خود اعضاء لژیون سردار جلسات و دستور جلسات لژیون را خیلی جدی بگیرند و از اینکه جناب مهندس نام این لژیون را اسم یکی از اساتیدشان گذاشتند چیز کمی نیست و باید پی به اهمیت و قدرت و آینده‌نگری این لژیون ببریم.

چه چیز باعث ماندگاری شما در کنگره و خدمت در این جایگاه‌های باارزش نموده است؟

کنگره راه حقیقت و دانشگاه انسان‌سازی است و هرکسی که دنبال راه حقیقت باشد با آموزش گرفتن در کنگره به حقیقت این سیستم پی خواهد برد. وقتی من در کنگره بهترین درس را می‌آموزم و نتیجه کاربردی نمودن آن را می‌بینم دلیل نمی‌خواهد که کنگره را رهاسازم. اگر به هر طریقی روزی به من بگویند کنگره نیایم من از هر طریقی تلاش می‌کنم که در کنگره بمانم. خدمت در جایگاه‌های مختلف در کنگره آنفدر به انسان انرژی می‌دهد و آن‌قدر گره‌های مختلف در زندگی گشوده می‌شود که هر که این امر را درک کرد دیگر نیازی به توجیه نمودن ندارد خودش با تمام وجود و عشق برای خدمت حرکت می‌کند. وقتی راه حقیقی است و خدمت خالصانه هست، صد در صد افرادی که در کنگره و در حاشیه‌های آن قرار دارند راغب خدمت می‌گردند. بنده در کنگره آرامش دارم. درست است که بعضی وقت‌ها امورات زندگی ازلحاظ جسمی بنده را خسته می‌کند اما از درونم به کنگره عشق می‌ورزم و تا جایی که نیاز در درونم به کنگره احساس شود کنگره را ترک نخواهم نمود.

کلام آخر؟

از جناب مهندس دژاکام عزیز بسیار سپاسگزارم که این علم و تجربه نابشان را در اختیار همه افراد دردمند قراردادند و افراد و خانواده‌های مصرف‌کننده راهی برای نجات پیدا نمودند. درست است که مسافرم هنوز سفرش را شروع نکرده اما من به اطمینان رسیدم که راه درمان وجود دارد. از اینکه افرادی به رهایی می‌رسند و خانواده‌هایشان خوشحال می‌شوند انگار یکی از بستگان من هستند که به موفقیت رسیدند. از استاد امین و خانم آنی عزیز هم سپاسگزارم که در کنار جناب مهندس حرکت نمودند و به یاری بشریت شتافتند. از دخترخانم‌های جناب مهندس تشکر می‌کنم که واقعاً تلاششان ستودنی است؛ و از راهنمای عزیزم خانم مریم خیلی سپاسگزارم و از خداوند آرزوی سلامتی برایشان دارم. امیدوارم که روزی جهانی‌شدن کنگره را ببینیم و جناب مهندس عزیز به آرزوی بزرگشان برسند. از تک‌تک عزیزان که در کنگره از آن‌ها انرژی می‌گیرم و لطف و محبت دارند کمال قدردانی رادارم. از اسیستنت و ایجنت و مرزبانان عزیز هم خیلی ممنونم که خدمت‌هایشان خالصانه و دلسوزانه است.

با آرزوی موفقیت برا ی شما ممنون بابت اینکه وقت خود را در اختیار ما قرار دادید

 من هم از شما ممنونم 

تهیه و تنظیم: هم سفر  تارا ره جوی کمک راهنما خانم محتوته لژیون هشتم

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب Share
مرتبط با: مصاحبه ...،

برچسب‌ها: لژیون مالی،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات