a وبلاگ نمایندگی سمنان - برداشت از سی دی انتقال
از اینکه از وبلاگ سمنان بازدید نموده اید، متشکریم... شما هم می توانید برای درمان قطعی اعتیاد و سیگار به کنگره ۶۰ نمایندگی سمنان مراجعه نمایید.آدرس : سمنان ،بلوار حکیم الهی (محلات) ،شماره تماس: 09361047633 علی عربی
برداشت از سی دی انتقال
دوشنبه 12 اسفند 1398 ساعت 20:17 | نوشته ‌شده به دست کمک راهنما،امین رفیعی | ( نظرات )
سلام اسماعیل هستم یک مسافر
برداشت سی دی انتقال:::
زمین مهد است زمین جای پرورش یافتن و آموزش گرفتن است ما انسانها اموزش میگیریم آگاهی کسب میکنیم تا به تکامل برسیم تا وارد مراحل بعد شویم.

تمام این کارهایی ک انجام میدهیم در راستای شناخت انسان است ک به دو بخش تقسیم میشود شناخت انسان و شناخت موادمخدر و حالا خود شناخت انسان دو بخش است صور آشکار و صور پنهان که خیلی ها و اکثر جاها در مورد صور آشکار بحث شده است و بزرگان کمتری در مورد صور پنهان بحث کردن ک البته ما داخل کنگره آنرا قشنگ باز کردیم ..
ما باید در اشخاص نقطه تفکر ایجاد کنیم یکسری از انسانها هستند ک فقط افکار و عقیده های خودشان را قبول دارند و فکر میکنند بسیار دانا هستند و هر چیزی ک انها میگویند درست است حالا ما باید در تقکر انها شکاف ایجاد کنیم تا انها به فکر فرو بروند و بعد تفکر کردن خیلی از مسائل و حقیقت ها روشن میشود مثالی ک مهندس میزند مثال گالیله است یا خود ما افراد کنگره وقتی وارد میشویم فکر میکنیم اعتیاد درمان نداره کنگره هم دروغ است ولی بعد یک مدت بعد دیدن الگوها و اموزش گرفتن ها و ایجاد شکاف در تفکر ما باعث میشود به فکر فرو میرویم و به حقیقت بودن و درست بودن کنگره پی میبریم .....
مسله بعدی اینکه اطلاعات و دانش خیلی زیاد است ما باید انها را طبقه بندی کنیم مثل وادی ها مثل سفر اول دوم سوم مثل بازی پازل مثل اعضای کنگره اگر راهنما،مرزبان،استاد،ایجنت،رهجوو..... درجای خودشان نباشند و قرار نگیرند کنگره شکل نمیگیرد و‌هیچ‌ معنایی پیدا نمیکند ما باید برای کشف حقیقت ها مطالب را مثل بازی پازل تکه تکه کنار هم قرار دهیم تا مثل پازل تکمیل شود اگر حتی یک تکه اشتباه باشد تکمیل نمیشود همانند کاری که کنگره انجام میدهد و حقایق و مطالب و اموزش ها در مورد اعتیاد و روان و جسم و جهانبینی را تکه تکه و تدریجی کنارهم قرار میدهد و به نتیجه و حقیقت درمان اعتیاد میرسد..
راهنماها و یا خود مهندس یکسری کلیدهای درها را در اختیار ما میگزارند این کلید ها همان اموزش هایی است ک به ما میدهند تا به کمک هم خیلی از  درهای مشکلات ماها باز میشود و بزرگترین کلید هم درمان اعتیاد است ک خود راهگشای بسیاری از درها میباشد ...
ما برای ادامه حیات نیاز به یکسری پارامترها داریم و باید رعایت کنیم مثل صبر زمان استقامت ایمان داشتن دوری از ضد ارزش ها و .... که اینها خود کلید حل بسیاری از مسائل هستند به طور مثال وقتی یک عزیزی فوت میکند در ابتدا تحمل ان بسیار سخت و مشکل است ولی به مرور زمان و‌گذشت زمان بهتر میشود پس گذشت زمان و صبر کردن خیلی موضوعات را حل میکند صبر نه به معنای تنبلی و سستی و کاهل بودن نه اشتباه نگیرید صبر به همراه تلاش و کوشش است.
اتفاقاتی ک برای ما میوفتد ما از انها اگاه نیستیم و یکسری بر اساس تقدیرات و یکسری بر اساس تفکرات است.انساها باید هدف داشته باشند خداوند هیچ‌موجودی را بیهوده خلق نکرده است یکسری ها هدف انها فقط خوردن و خوابیدن و خوش گزرونی است خوب اینها میتواند هدف یاشد ولی در پی خوش گزرونی اگر الکلی و شیشه ای و تریاکی شدید هم به پای خودتان است در صورتی ک هدف از خلقت انسان اموزش گرفتن و به تکامل رسیدن است برای همین بی هدف بودن است که بسیاری از جوامع الکلیسم و بعضی هم اعتساد و بعضی هم فساد رواج پیدا کرده است.
ما باید اموزش بگیریم دانش کسب کنیم و تکامل پیدا کنیم و چیزهایی خوب و مثبت از خودمان به جا بگزاریم اینکه چند تا خانه و ملک و زمین و ماشین به جا گذاشتن خوب نیست که یعدها یکسری افراد انهارا استفاده کنند ما اگر دست چند نفر را گرفتیم اگر نیاز مندی را کمک کردیم اگر کار گرفتاری را انجام دادیم اگر از ضد ارزش دوری کردیم در جهت مثبت بودیم اینها خوب است چون ما بعد مرگ انتقال پیدا میکنیم یعنی انتقال از یک جهان به جهان دیگری میرویم و تنها فقط این اموزش و‌اگاهی ها و اعمال خوب است که مارا همراهی می کنند و بعد انتقال این دنیای زمینی همانند خواب به نظرمون میاید و میگوییم ما خواب دییدیم ولی عین حقیقت است و ما باید پاسخگو ان باشیم چون بعد انتقال انسانها را به دو دسته و صف تقسیم بندی میکنند و بر اساس ان کارهایی ک انجام دادن و اموزش هایی ک گرفتن به دو صف بهشت و جهنم تقسیم بندی میشوند و بازهم  در آنجا اموزش میبینند چه در بهشت چه در جهنم آن کسی هم ک به بهشت می رود باز هم اموزش است و درحال اموزش گرفتن است ..
انسانها اگر هدف درست و مثبت داشته باشند و به دنبال ارزشها باشند میتوانند اموزش درستی بگیرند و به تکامل برسند و اگر دور شوند خود باید پاسخگو او باشند  همانند جناب مهندس ک بعد رهایی از اعتیاد و آموزش گرفتن نبوغ و استعداد خودش را در جهت مثبت به کار گرفت و شروع کرد به کمک کردن و درمان هم نوعان خودش و هدف درست و به جایی را دنبال کرد ک بسیار با ارزش است..
و در آخر پس مرگ تنها تنها تنها یک انتقال است نه نابود شدن و نیستی انتقال از جهانی به جهان دیگر در راستای به تکامل رسیدن..
باتشکر مسافر اسماعیل لژیون هشتم
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب Share
مرتبط با: برداشت از سی دی ها...،

برچسب‌ها: سیدی انتقال،

لینک های مرتبط: سی دی انتقال،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
رفیعی چهارشنبه 14 اسفند 1398 00:34
سلام
.
.
.
خدا قوت
مرسی از اسماعیل عزیز مثل همیشه زیبا برداشت خودت رو بیان داشتی
اسماعیل زارعی دوشنبه 12 اسفند 1398 22:27
با سلام و خسته نباشید تشکر میکنم از استاد عزیزم
امیرحسین عزیز خسته نباشید
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic